Celsis vs Vilmista (68:95)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Celsio“

2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 17:35 val., peržiūros: 850

Antradienį, lapkričio 14 dieną, Garliavos Jonučių pagrindinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Celsio“ bei svečių „Vilmistos“. Jau nuo pat pirmojo kėlinuko svečių ekipa atrodė geriau ir puolime ir gynyboje. Jie nutolo nuo savo varžovų, o vėliau ilgą laiką turėjo dviženklį pranašumą. Tačiau ketvirtajame kėlinyje jie dar labiau nutolo bei taip sutriuškino aikštelės šeimininkus.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Vilmistos“ kolektyvas, kurie netrukus įgijo šešių taškų atotrūkį. Vėliau į puolimą pasijungė ir „Celsio“ ekipa, tačiau svečiai neleido jiems per daug priartėti ir vis laikė stabilesnį pranašumą. Kėlinuko pabaigoje svečių ekipa dar porą kartų sėkmingai užpuolė varžovų krepšį ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo jau devynių taškų atotrūkį – 13:22. Antrąjį kėlinį šešiais taškais paeiliui pradėjo „Vilmistos“ ekipa ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Celsio“ komanda ir sumažino atsilikimą iki 10-ies taškų. Tuomet geriau sužaidė svečiai ir atstatė tą solidų dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:45.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, o tuomet „Celsis“ surengė spurtą 14:2 ir savo deficitą sumažino tik iki šešių taškų. Vėliau aikštelės šeimininkai dar bandė laikytis įsikabinę į tokį nedidelį atsilikimą, tačiau „Vilmista“ mažais žingsneliais tolo ir kėlinuko pabaigoje turėjo susigrąžinę dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:65. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos žaidė gana apylygiai, tad skirtumas per daug nekito. Visgi, kėlinukui perkopus į antrąją pusę, pasipylė klaidos iš „Celsio“ ekipos pusės ir taip „Vilmista“ pelnė nemažai taškų greitajame puolime. Tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 15:2 ir taip įgijo jau triuškinantį pranašumą. Likęs rungtynių laikas tebuvo formulumas, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 68:95.

Gytis Mikėnas („Vilmista“):
„Visas varžybas žaidėm gerai, nes susirinko komanda. Kai susirenka komanda, tada žaidžiam pasikeisdami, turime jėgų. Aktyviai gynėmės, stengėmės pulti agresyviau, nes matėm, kad varžovai šiek tiek vyresni. Iš tikro pataikėm metimus, aktyviai gynėmės, greitame puolime pelnėm taškus ir tiek.“

„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)Keturiese rungtynes baigę „Vilmistos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Pastolinį“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Vilmista“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:50 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)„Coca‒Cola“ pranoko kovingą „Celsio“ komandą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Brentex Trailer & Partner“ be vargo įveikė penkiese susirinkusius „Celsis“ žaidėjus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)