Nebajeris vs VU KHF (51:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 07 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą

2017 gegužės 07 d., Sekmadienis, 17:57 val., peržiūros: 944

Sekmadienį, gegužės 7 dieną, J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Nebajerio“ ir svečių „VU KHF“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai, tačiau vėliau atitrūkę svečiai išsaugojo pranašumą iki rungtynių pabaigos bei iškovojo kelialapį į finalą. 51:64 (11:15, 16:12, 12:22, 12:15).

Rungtynes kiek geriau pradėję „Nebajerio“ krepšininkai iškart nutolo, tačiau kėlinuko pabaigoje spurtą 0:11 surengę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau kiek rezultatyviau žaidę „VU KHF“ ekipos žaidėjai dar padidino atotrūkį, tačiau šįkart ketvirčio pabaigoje žymiai geriau pasirodė aikštės šeimininkai, ko pasekoje po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus. 27:27.

Po ilgosios pertraukos „VU KHF“ ekipos snaiperiai prapliupo taikliais tolimais metimais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė sparčiai didėti, kol pasiekė dviženklę ribą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Nebajerio“ krepšininkai dar bandė taisyti situaciją, tačiau taiklūs priešininkų tritaškiai neleido jiems pernelyg priartėti, ko pasekoje pergale džiaugėsi „VU KHF“. 51:64.

Sulig šia pergale „VU KHF“ žengė į Mažosios taurės finalą, kuriame susitiks su „ICE“ ir „Grande“ poros nugalėtoju. Tuo tarpu „Nebajerio“ krepšininkai kausis dėl trečiosios vietos.

„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje (2017 kovo 31 d., penktadienis, 00:18 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)„VU KHF“ įveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pasipriešinimą bei prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„VU KHF“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ bei pasiekė pusfinalį (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Omega“ lengvai susitvarkė su „Nebajerio“ ekipa (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:13 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.)Pirmame kėlinuke juokavę „Nebajerio“ krepšininkai įsižaidė ir sutriuškino BC „Jovarus“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:35 val.)