Vilkai vs VU KHF (56:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje

2017 kovo 31 d., Penktadienis, 00:18 val., peržiūros: 954

Ketvirtadienį, kovo 30 dieną, S. Lozoraičio pagrindinėje mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp I pogrupio komandų – vietos „Vilkų“ bei svečių „VU KHF“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai rezultatą sušvelnino. Vėliau „VU KHF“ mažais žingsniai didino savo atotrūkį, o galiausiai puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir užsitikrino pergalę.

Rungtynių pradžioje kur kas geriau sekėsi svečių ekipai, kurie įgijo devynių taškų pranašumą sužaidus vos keturias minutes. Tačiau tuomet jie krito į duobę ir per likusį kėlinio laiką sukrapštė vos keturis taškus. Tai buvo šansas „Vilkų“ ekipai pavyti savo varžovus, o jie taip ir padarė. Prieš pat kėlinio pabaigą jie pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:16. Antrąjį ketvirtį taip pat geriau pradėjo „VU KHF“. Jie pelnė šešis taškus be atsako ir įgijo vėl kiek solidesnį pranašumą. Vėliau komandos pradėjo žaisti apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Likus žaisti dvi minutes, komandas skyrė jau dviženklis skirtumas, tačiau aikštelės šeimininkai prieš pat kėlinio pabaigą sumažino savo deficitą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečių ekipai vėl pavyko atstatyti dviženklį pranašumą, tačiau neilgam. „Vilkai“ pradėjo apylygiai žaisti ir sumažino atsilikimą iki vienženklio. Likus žaisti dvi minutes iki ketvirčio pabaigos, komandas skyrė šeši taškai, tačiau kėlinio pabaigoje „VU KHF“ užbaigė kelias atakas paeiliui sėkmingai ir atstatė turėtą dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 42:52. Lemiamo kėlinio pradžioje komandos vėl žaidė apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Sužaidus pusę ketvirčio, svečių ekipos pranašumas siekė aštuonis taškus, tačiau tuomet jie pelnė septynis taškus be atsako ir įgijo jau 15-os taškų pranašumą. Po šios atkarpos „Vilkams“ atsigauti nepavyko ir skirtumas tarp komandų dar šiek tiek padidėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 56:76.

Vilkai: Saulius Kutka – 15 tšk., Darius Špakauskas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Benas Narbutas – 9 tšk.

VU KHF: Lukas Jakštas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Matas Toliušis – 15 tšk., Vytis Bulkevičius – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Domantas Ladyga – 13 tšk. (10 atk. kam.), Marius Lukauskas – 12 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.)

„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)„VU KHF“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ bei pasiekė pusfinalį (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)„VU KHF“ įveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pasipriešinimą bei prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Vilkai“ pasiekė nelengvą pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:13 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.) Rimo & Patikima linija nukalė pergalę prieš Vilkus (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“ (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)