VU KHF vs Vėjų linija & Garliavos duona (87:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„VU KHF“ įveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pasipriešinimą bei prasibrovė į ketvirtfinalį

2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 938

Trečiadienį, balandžio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „VU KHF“ ir svečių „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė svečiai, tačiau antrame ketvirtyje į priekį išsiveržę šeimininkai vėliau tik tolo, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 87:75 (17:20, 24:19, 20:12, 26:24).

Susitikimo pradžioje žymiai geriau iš toli atakavę svečiai įgijo devynių taškų atotrūkį, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę „VU KHF“ žaidėjai sumažino deficitą iki trijų taškų. Antrame kėlinuke žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau atskirais momentais greitame puolime vis sužibėdavę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos išlaikė dviejų taškų pranašumą. 41:39.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau startavę aikštės šeimininkai iškart padidino atotrūkį iki devynių taškų, tačiau čia pat sėkmingą atkarpą sužaidusi „Vėjų linija & Garliavos duona“ sumažino deficitą iki keturių taškų. Nepaisant to, ketvirtį geriau užbaigę „VU KHF“ krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje intriga trumpam grįžo, kai svečiai priartėjo iki dviejų taškų, tačiau čia pat komandą į priekį timptelėjo V. Bulkevičiaus tritaškiai, ko pasekoje pergale džiaugėsi „VU KHF“. 87:75.

Po šios pergalės „VU KHF“ keliauja į ketvirtfinalį, kuriame jų jau laukia „Lietuvos geležinkeliai“.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:09 val.)T.Vitkevičiaus vedami KK „Garliava“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 20:18 val.)„VU KHF“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ bei pasiekė pusfinalį (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje (2017 kovo 31 d., penktadienis, 00:18 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)