Nebajeris vs BC „Jovarai“ (69:31)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pirmame kėlinuke juokavę „Nebajerio“ krepšininkai įsižaidė ir sutriuškino BC „Jovarus“

2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 23:35 val., peržiūros: 901

Pirmadienį, balandžio 3 -ąją dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Kauno „Švyturio“ krepšinio lygos organizuojamų Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nebajeris“ ir svečių teisėmis žaidę BC „Jovarai“.

Rungtynes abi komandos pradėjo sunkiai tiek gynyboje, tiek puolime. „Nebajeris“ pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą sužaidus keturias minutes, tačiau neatrado savojo žaidimo ir jiems nepavyko atitrūkti nuo varžovų (6:7). Kėlinuko pabaigoje pagaliau šeimininkai sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir padidino persvarą iki 5 taškų – 12:7. Antrojo kėlinio pradžioje or toliau abiems ekipoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tačiau „Nebajerio“ krepšininkai pagaliau pralaužė ledus ir įpusėjus kėliniui jau įgijo dviženklį pranašumą (23:13). Likus žaisti dvi minutes BC „Jovarai“ atsilikinėjo jau 19 taškų. Svečiai per likusį laiką nesugebėjo žymiau sumažinti atsilikimo – 37:19.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai trečią kėlinuką pradėjo užtikrintai ir su kiekviena minute didino pranašumą. Nors kėlinukas vėl buvo nerezultatyvus abiems komandos (12:4), tačiau „Nebajeris“ sugebėjo užmesti dar 8 taškus varžovams, kurie iš žaidimo pataikė vos kartą ir po trijų kėlinių jau turėjo triuškinančią persvarą – 49:23. Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. BC „Jovarų“ krepšininkai ir toliau sunkiai rinko taškus, o gynyboje daugiau pasistengę šeimininkai perėmė nemažai kamuolių ir rinko lengvus taškus greitąjame puolime. Nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam teisėjo švilpukui „Nebajeris“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 69:31 (12:7, 25:12, 12:4, 20:8).

Naudingiausi žaidėjai:

Nebajeris: Mindaugas Krūvelis – 12 tšk., Rytis Sadauskas – 11 tšk., Vytautas Tirva – 8 tšk. (12 atk. kam.)

BC „Jovarai“: Paulius Petruškevičius – 11 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Povilas Venckūnas – 6 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Butkevičius – 4 tšk.

Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“ (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 19:37 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 23:23 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„Omega“ lengvai susitvarkė su „Nebajerio“ ekipa (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)