Acme vs Nebajeris (52:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“

2017 balandžio 25 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 886

Balandžio 25 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ 2017 Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Acme“ priemė svečius „Nebajerį“.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Acme“, bet „Nebajeris“ į tai atsakė dviem taikliais metimais (2:5). Ketvirtą minutę persvarą susigrąžino „Acme“ (6:5). Vėliau persvara augo svečių naudai. Aštuntą minutę komandas skyrė šeši taškai (8:14). Netrukus tritaškį pataikė „Acme“ (11:14). Per likusį laiką geriau žaidė „Nebajeris“, kurie gynėsi be klaidų, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (11:22).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Nebajeris“ (11:27). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Acme“ komandai pavyko šiek tiek priartėti (21:33). Aštuntą minutę „Nebajerio“ persvara vėl padidėjo iki 17 taškų (22:39). Kėlinio pabaigoje „Acme“ sužaidė puikią atkarpą, kada šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir sumažino varžovų pranašumą iki devynių taškų (30:39).

Trečio kėlinio pirmas keturias minutes be klaidų gynėsi „Nebajeris“, kuris tuo metu pelnė 12 taškų be atsako (30:51). Penktą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Acme“ (33:51). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė nerezultatyviai. Aštuntą minutę komandas skyrė 21 taškas (34:55). PEr likusį laiką „Acme“ gynėsi be klaidų, o „Nebajerio“ pranašumas sumažėjo dviem taškais (38:55).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Nebajeris“ toliau turėjo solidžią persvarą. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 20 taškų (43:63). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai, o „Nebajeris“ išlaikė solidžią taškų persvarą (52:73). Ketvirtfinalyje „Nebajeris“ susikaus su „Kauno savivaldybe & Policija“.

„Nebajerio“ treneris Artūras Zadorožnyj: „Sunku kažką pasakyti apie šias rungtynes, geras varžovas buvo ir tiek.“ Paklaustas, kodėl komanda emocingai reguodavo į tam tikrus veiksmus aikštelėje ir teisėjų sprendimus, nors komandas skyrė didelė persvara, treneris atsakė: „Gal keliose situacijose, kurios aišku buvo žaidybinės, varžovai prieš mus sužaidė kiečiau, vienas pagrindinių žaidėjų gavo traumą. Kai komanda yra tokia darni kaip mūsų, komandos žaidėjai vieni kitus palaiko todėl taip ir gaunasi. Kitame etape susikausime su mano laukiamiausiu varžovu, kuris duos dar daugiau azarto ir emocijų. Labai laukiame sekančio etapo.“

„Omega“ lengvai susitvarkė su „Nebajerio“ ekipa (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Resmila.lt“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „Acme“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:33 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Acme“ tik po atkaklios kovos įveikė „Coca cola“ ekipą (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:08 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.)Pirmame kėlinuke juokavę „Nebajerio“ krepšininkai įsižaidė ir sutriuškino BC „Jovarus“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Acme“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukai“ penketuką (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:17 val.)