Nebajeris vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (56:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“

2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 22:35 val., peržiūros: 970

Pirmadienį, balandžio 10 -ąją dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Kauno „Švyturio“ krepšinio lygos organizuojamų Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nebajeris“ ir svečių teisėmis žaidę Birštono SC ‒ „Olimpo“ krepšininkai .

Rungtynes abi komandos pradėjo gana aktyviai ir rezultatyviai. „Nebajeris“ pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą, netrukus pasižymėjo ir svečiai. Šeimininkai po pirmojo metimo taip ir neatrado savojo žaidimo ir įpusėjus kėliniui jie buvo besivejančių vaidmenyje (4:9). Iš toli varžovus bombardavę Birštono SC ‒ „Olimpo“ žaidėjai laikė žaidimo iniciatyvą savo rankose. Kėlinuko pabaigoje pagaliau šeimininkai sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir po R. Sadausko dvitaškio išsiveržė į priekį – 19:17. Antrojo kėlinio pradžia šįkart abiems ekipoms buvo sunki. Nors vėl pirmieji pasižymėjo šeimininkai, netrukus jie krito į gilią duobę. Jie per likusias septynias minutes nepelnė nei taško ir pralaimėjo atkarpą 0:13. Likus žaisti dvi minutes „Nebajeris“ atsilikinėjo jau dviženkliu skirtumu. Svečiai per likusį laiką nesugebėjo žymiau sumažinti persvaros – 22:33.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo aktyviai, tačiau jiems niekaip nesisekė mažinti deficito. Tačiau pusę kėlinio pavyko stabilizuoti padėtį ir skirtumas ženkliai nekito. Antroje kėlinio pusėje Birštono SC ‒ „Olimpas“ vėl pradėjo diktuoti savo sąlygas aikštelėje ir netrukus įgijo 20 taškų persvarą – 35:55. Likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, o svečiai išsaugojo 20 taškų pranašumą – 39:59. Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Nebajerio“ krepšininkai ir toliau sunkiai rinko taškus, o svečiai kas minutę didino prašumą, kuris sužaidus 7 minutes buvo 29 taškai. Pačioje rungtynių pabaigoje šeimininkai nutarė trputį paspausti varžovus ir bent kiek sušvelninti rezultatą. Nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam teisėjo švilpukui Birštono SC ‒ „Olimpas“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 56:75 (19:17, 3:16, 17:26, 17:16).

Naudingiausi žaidėjai:

Nebajeris: Rytis Sadauskas – 20 tšk., Vytautas Tirva – 12 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Krūvelis – 11 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mangirdas Knyšius – 16 tšk., Artiomas Marchockis – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Evaldas Šerpenskas – 14 tšk., Mantas Seilius – 11 tšk.

Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Omega“ lengvai susitvarkė su „Nebajerio“ ekipa (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:13 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 23:23 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.) Omega nesvetingai priėmė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:10 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)