Lietuvos geležinkeliai vs VU KHF (50:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„VU KHF“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ bei pasiekė pusfinalį

2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 23:54 val., peržiūros: 1015

Pirmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „VU KHF“ ekipų. Visas rungtynes tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę svečiai šventė pergalę rezultatu 50:64 (18:17, 11:20, 12:13, 9:14).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau vėliau greitame puolime taškus rinkę „Lietuvos geležinkeliai“ įgijo šešių taškų pranašumą. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau sėkmingai puolime žaidę „VU KHF“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Čia pat spurtavę aikštės šeimininkai dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, bet per likusį laiką spurtą 0:10 surengę svečių ekipos žaidėjai ilsėtis išėjo turėdami aštuonių taškų atotrūkį. 29:37.

Po ilgosios pertraukos dar kelis taškus be atsako surinkę „VU kHF“ krepšininkai įgijo trylikos taškų persvarą, tačiau čia pat spurtavę „Lietuvos geležinkeliai“ sumažino deficitą daugiau nei perpus. Nepaisant to, ketvirtį ir vėl geriau užbaigę svečiai susigrąžino saugesnį devynių taškų pranašumą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai dar buvo sušvelninę deficitą, bet pergalės atiduoti neketinę svečių krepšininkai ir vėl spurtavo bei įtvirtino pergalę, atvėrusią kelią į pusfinalį, rezultatu 50:64.

„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė pergalę pažemindami „Alumnitą“ (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:36 val.)„VU KHF“ įveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pasipriešinimą bei prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje (2017 kovo 31 d., penktadienis, 00:18 val.)Beveik visas rungtynes priekyje žengę „Lietuvos geležinkeliai“ susitvarkė su „Šančiais“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:29 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)