Omega vs Nebajeris (85:47)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ lengvai susitvarkė su „Nebajerio“ ekipa

2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 23:13 val., peržiūros: 859

Trečiadienį, balandžio 12 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje Pavasario „Sportturo“ taurės varžybose „Omega“ (1-1) priėmė svečius „Nebajerio“ (1-1) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje, daugiausia G. Naikausko ir E. Kuzabavičiaus tikslių metimų dėka, „Omega“ iškart spurtavo 13:2. Visgi, „Nebajeris“ į šeimininkų spurtą atsakė V. Čiuplio ir A.Zadorožnyj tritaškiais, po kurių svečiai priartėjo iki 16:12.

Antrajame kėlinuke E.Kuzabavičius, M.Zubavičius ir J.Puluikis pataikė po tritaškį ir „Omega“ vėl atitrūko 29:16. Nors „Nebajeris“ kėlinuko pabaigoje šiek tiek apmažino „Omegos“ pranašumą iki 36:27, bet likus kelioms sekundėms iki didžiosios pertraukos M.Zubavičius smeigė tritaškį ir šeimininkai pirmavo 41:27.

Trečią kėlinuką „Omega“ pradėjo spurtu 11:0 ir po šio spurto rungtynių nugalėtojas jau buvo galutinai aiškus. Nors po M. Kamorūno tolimo metimo „Nebajeris“ šiek tiek ir apmažino rezultatą iki 55:38, visgi šeimininkai kėlinuką pabaigė penkiais taškais be atsako ir pasibaigus trečiajam kėlinukui pirmavo 60:38.

Ketvirtajame kėlinuke matėsi šešiese žaidusių „Nebajerio“ krepšininkų nuovargis, o „Omegos“ jaunimas ir toliau šaudė vieną taiklų metimą po kito. Ketvirtą kėlinuką laimėję šešiolikos taškų skirtumu „Omegos“ krepšininkai šventė lengvą pergalę, kuri greičiausiai leis jiems būti pirmiems savo grupėje. Galutinis rungtynių rezultatas 85:47 (16:12, 25:15, 19:11, 25:9).

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.)Pirmame kėlinuke juokavę „Nebajerio“ krepšininkai įsižaidė ir sutriuškino BC „Jovarus“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:35 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.) Omega nesvetingai priėmė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:10 val.)