Kauno savivaldybė & Policija vs Nebajeris (73:79)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 30 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai

2017 balandžio 30 d., Sekmadienis, 21:56 val., peržiūros: 867

Balandžio 30 -ąją, sekmadienį, įvyko pavasario „Sportturas“ taurės 2017 ketvirtfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų –„Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių statusą turėjusių – „Nebajeris“ komandų. Prieš lemiamas dešimt rungtynių minučių turėję net trylikos taškų persvarą, šeimininkai sugebėjo ją iššvaistyti, leido varžovams išplėšti pratęsimą, o jame nusileido svečiams rezultatu 73:79 (16:18, 18:11, 22:14, 9:22, 8:14) ir itin apmaudžiai iškrito iš taurės varžybų.

Rungtynėse šeimininkai startavo kur kas geriau ir sužaidus beveik tris minutes, jie pirmavo septyniais taškais (10:3). Svečiai galiausiai sutvarkė savo ekipos gynybą, o pradėję sėkmingai gintis, vis dažniau rasdavo kelių ir link varžovų krepšio. Besibaigiant aštuntajai rungtynių minutei, „Nebajeris“ ekipa išlygino rungtynių rezultatą, o neilgai trukus sugebėjo išsiveržti į priekį didesniu nei vieno metimo skirtumu (14:18). Po pirmųjų dešimties minučių, svečiai pirmavo dviem taškais – 16:18.

Antrajame kėlinyje abi ekipos žaidė lėtą ir kiek chaotišką žaidimą, su daugybe netikslų perdavimų ir metimų. Įpusėjus kėliniui, “Kauno savivaldybė & Policija” komanda ir vėl buvo priekyje (27:22). Iki pat paskutinės kėlinio minutės, “Nebajeris” ekipa šiame kėlinyje buvo įmetę vos keturis taškus, o jų deficitas pasiekė jau net ir dviženklę persvarą (34:24). Vis dėl to, sėkmingai puolime sužaidę paskutinę kėlinio minutę, svečiai priartėjo ir prieš ilgąją pertrauką atsilikinėjo tik penkiais taškais – 34:29.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo žaisti kur kas aktyviau, tačiau aikštelėje tai naudos davė mažai. Po keturių minučių “Nebajeris” komandos atsilikimas tik paaugo (40:34). Svečiai paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ir ji mažai gelbėjo. Nors svečiai ir buvo sumažinę skirtumą iki keturių taškų, tačiau R.Dabašinskas smeigė du tolimus metimus, o po perimto kamuolio dar vieną tritaškį metimą įsūdė G.Klimavičius ir skirtumas tarp komandų ir vėl išaugo iki dviženklio (28 min. 51:40). Per likusį kėlinio laiką, šeimininkai tik padidino savo persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo ganėtinai solidžią persvarą – 56:43.

Lemiamame ketvirtyje „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipa puikiai laikėsi tik tris minutes. Labai trumpam į aikštę žengęs „Nebajeris“ komandos treneris A.Zadorožnyj smeigė tritaškį, o šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės (52:41). Po jos grįžę svečiai ėmė spausti varžovus, o tai gerokai išvedė iš pusiausvyros „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipos žaidėjus. Jie ėmė klysti, o skirtumas tarp komandų ėmė ženkliai tirpti. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti keturias minutes, skirtumas tarp komandų buvo vos tris taškai (63:60). Nors E.Plenta įmetė šaltakraujišką dvitaškį, tačiau kitoje aikštelės pusėje V.Čiuplys prasiveržimu sumažino skirtumą iki vieno metimo, o šeimininkams dar kartą suklydus puolime, M.Kazickas tolimu metimu rezultatą išlygino (65:65). Per likusią rungtynių minutę abi ekipos nesugebėjo užpulti ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsime puikiai startavo „Nebajeris“ ekipa ir po pirmos minutės įgijo penkių taškų persvarą (65:70). G.Klimavičius baudos metimais kiek sumažino atsilikimą, o perėmęs kamuolį išprovokavo ir varžovo nesportinę pražangą. Tai ir vėl suteikė vilties šeimininkams, tačiau, deja, „Kauno savivaldybė & Policija“ komanda tuo nepasinaudojo ir šios situacijos „išpešė“ tik vieną tašką (42 min. 68:70). Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidęs V.Čiuplys leido „Nebajeris“ ekipai išsaugoti pranašumą bei švęsti pergalę rezultatu 73:79. Ši pergalė „Nebajeris“ ekipai garantavo vietą pusfinalyje, kuriame jų jau laukia „VU KHF“ krepšininkai.

Po rungtynių pakalbintas „Nebajeris“ komandos treneris Artūras Zadorožnyj teigė, jog šiose rungtynėse triumfavo jaunystė:

Nu turbūt šiandien nugalėjo jaunystė šiose rungtynėse, nes nuo pat rungtynių pradžios patirtis pirmavo, bet jaunystė gale dasivijo ir mums pasisekė pratęsimą išplėšti, sakykime, o pratęsime pasistengėm, gynėmės ir pavyko.

„Omega“ lengvai susitvarkė su „Nebajerio“ ekipa (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:13 val.)Kauno savivaldybė & Policija neleido suabejoti savo pranašumu ir įveikė Rimo & Patikima linija (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Smart Team“ garbingai priešinosi „Kauno savivaldybė & Policija“ penketukui (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:38 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Boom“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)Pirmame kėlinuke juokavę „Nebajerio“ krepšininkai įsižaidė ir sutriuškino BC „Jovarus“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:35 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)