Kauno savivaldybė & Policija vs BC „Boom“ (68:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Rungtynių pabaigoje BC „Boom“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus

2017 balandžio 11 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 975

Antradienį, balandžio 11 dieną, Kauno centro sporto mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 rungtynės tarp F pogrupio lyderių – vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ (1-0) ir svečių BC „Boom“ (2-0) ekipų.

Pirmo kėlinuko pradžioje E. Plentos metimai iš po krepšio ir G. Klimavičiaus tritaškiai leido „Kauno savivaldybės & Policijos“ ekipai būti priekyje 14:6. Tačiau dviem tritaškiais atsakė M.Tamošauskas, keturis taškus pridėjo A.Žabaliūnas ir BC „Boom“ išlygino rungtynių rezultatą 19:19.

Antrajame kėlinuke tas pats šeimininkų duetas E.Plenta ir G.Klimavičius savo taikliais metimais vėl leido „Kauno savivaldybės & Policijos“ ekipai pirmauti 28:21. Visgi, po šio šeimininkų spurto BC Boom“ labai greitai atsitiesė ir po taiklaus D. Jurkevičiaus tolimo šūvio rezultatas vėl buvo lygus 31:31. Kėlinuko pabaigoje du tritaškius įmetė A.Vaivada ir įpusėjus rungtynėms „Kauno savivaldybė & Policija“ buvo priekyje 41:36.

Trečiajame kėlinuke M.Balkus tritaškiu metimu padidino šeimininkų pranašumą iki aštuonių taškų 46:38. Bet tada lyderio vaidmens ėmėsi BC „Boom“ žaidėjas P.Mitkus, kurio taiklūs metimai ir geras vadovavimas savo komandai leido svečiams priartėti iki minimumo 60:59.

Ketvirtajame kėlinuke po R. Dabašinsko tritaškio ir E. Plentos metimo iš po krepšio „Kauno savivaldybė & Policija“ atitolo 66:62, tačiau BC „Boom“ po minutės pertraukėlės spurtavo ir rungtynes pabaigė keturių minučių atkarpą laimėdami 2:13. Galutinis rungtynių rezultatas 68:75 (19:19, 22:17, 19:23, 8:16). Po šios pergalės BC „Boom“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje.

Po rungtynių „Kauno savivaldybės & Policijos“ treneris R.Miladauskas sakė, jog jiems šiose rungtynėse jiems labai trūko M. Kvedaro, kuris būti uždengęs varžovų 11 numerį (P. Mitkų) ir leidęs pailsėti G. Rūkui.

„Smart Team“ garbingai priešinosi „Kauno savivaldybė & Policija“ penketukui (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:38 val.)Kauno savivaldybė & Policija neleido suabejoti savo pranašumu ir įveikė Rimo & Patikima linija (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.)BC „Boom“ lygos naujokus pasitiko su šaltu dušu (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Old S/M“ pakankamai nesunkiai peržengė BC „Boom“ barjerą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 21:00 val.)Rimo & Patikima linija buvo pasirengusi lygiai kautis tik beveik pusantro kėlinio prieš BC „Boom“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)