Smart Team vs Kauno savivaldybė & Policija (65:83)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Smart Team“ garbingai priešinosi „Kauno savivaldybė & Policija“ penketukui

2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 23:38 val., peržiūros: 981

Pirmadienį, balandžio 10 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Smart Team“ bei svečių „Kauno savivaldybė & Policija“. Rungtynėse svečių ekipa diktavo savas sąlygas visų rungtynių metu, tačiau „Smart Team“ neketino lengvai pasiduoti bei garbingai priešinosi savo varžovams. Visgi, prastai sužaistas ketvirtasis kėlinukas neleido stipriau patampyti nervų savo varžovams ir išvengti sutriuškinimo.

Pirmajame kėlinyje komandos labiau rūpinosi puolimu, o ne gynyba ir tai atsispindėjo rezultate. Komandos be didesnio vargo pelnydavo taškus, o rungtynių pradžioje jos žaidė gana apylygiai. Kėlinukui einant į pabaigą, „Kauno savivaldybė & Policija“ pelnė septynis taškus be atsako, kurie leido jiems įgyti šiek tiek ženklesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:22. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau sėkmingai rinko taškus. Visgi, kėlinio pradžia buvo gana sudėtinga „Smart Team“ ekipai. Jų varžovai ketvirtį pradėjo 9:2 atkarpėle bei įgijo jau dviženklį pranašumą. Likus žaisti tris su puse minutės, komandas jau skyrė 19-a taškų, tačiau kėlinio pabaigoje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie sumažino savo atsilikimą gana ženkliai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:44.

Trečiajame kėlinyje komandos pademonstravo dar geresnį puolimą nei iki tol ir šį kėlinį sužaidė išties rezultatyviai. Kėlinio pradžioje kiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Tačiau tuomet „Kauno savivaldybė & Policija“ surengė spurtą 10:0 ir netrukus susigrąžino saugų pranašumą į savo rankas. Vėliau komandos vėl žaidė apylygiai ir skirtumas per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:66. Lemiamo ketvirčio metu abiejų komandų puolimas nebebuvo toks geras, o „Smart Team“ puolimas buvo skurdus. Tai jiems pakišo koją – jie per kėlinį pelnė viso labo aštuonis taškus, o tai tik dar labiau palengvino jų varžovų užduotį, laimėti šias rungtynes. Šį kėlinį „Kauno savivaldybė & Policija“ laimėjo užtikrintu skirtumu bei įgijo jau triuškinantį pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 65:83.

Smart Team: Jurgis Valantiejus – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Vytenis Pilka – 13 tšk., Andrius Gudaitis – 9 tšk.

Kauno savivaldybė & Policija: Egidijus Plenta – 29 tšk. (10 atk. kam.), Audrius Vaivada – 25 tšk., Martynas Balkus – 13 tšk. (13 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Girdžius – 13 tšk.

Rungtynių pabaigoje BC „Boom“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)Kauno savivaldybė & Policija neleido suabejoti savo pranašumu ir įveikė Rimo & Patikima linija (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.)BC „Boom“ lygos naujokus pasitiko su šaltu dušu (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:02 val.)Pirmosios istorijoje „Smart Team“ komandos rungtynės mėgėjų lygoje paženklintos triuškinamu pralaimėjimu (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)