Kauno savivaldybė & Policija vs Rimo & Patikima linija (91:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Kauno savivaldybė & Policija neleido suabejoti savo pranašumu ir įveikė Rimo & Patikima linija

2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 20:50 val., peržiūros: 778

Penktadienio vakarą Kauno savivaldybė & Policija priėmė komandą Rimo & Patikima linija. Nuo pat susitikimo pradžios šeimininkai pradėjo įrodinėti, kad patirtis, šaltas protas ir taikli ranka puikus raktas į sėkmę. A.Vaivada, R. Dabašinsko bei E.Plenta vedini Kauno savivaldybė & Policija žaidėjai nuolat didino pranašumą, o pirmąjį ketvirtį užbaigė pirmaudami 24:11. Antrajame ketvirtyje žaidimas daugmaž išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų išliko tas pats maždaug 10-16 taškų nuolat priekyje buvo Kauno savivaldybė & Policija. Svečiai pagaliau rado savo lyderį K.Budzeika, tuo tarpu šeimininkų gretose pora kartų iš toli pasižymėjo M.Balkus, o po 2 kėlinių 43:28 priekyje buvo Kauno savivaldybė & Policija.

Trečiajame ketvirtyje vietoje kovos ir intrigos grįžimo E.Plenta vedini šeimininkai ėmė dominuoti ir netgi triuškinti varžovus. Rimo & Patikima linija žaidėjams sunkiai sekėsi apsiginti ir skirtumas dar labiau išaugo 68:45. Ketvirtajame ketvirtyje po dviejų R.Dabašinskas bei po vieną įmetusių P.Giedraitis ir A.Vaivada tritaškių komandas jau skyrė 33 taškai 82:49. Vis tik rungtynių pabaigoje Rimo & Patikima linija parodė, jog turi charakterį ir skirtumą tarp komandų šiek tiek apmažino, o rungtynės baigėsi rezultatui esant 91:67 Kauno savivaldybė & Policija naudai.

„Smart Team“ garbingai priešinosi „Kauno savivaldybė & Policija“ penketukui (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:38 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Boom“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.) Rimo & Patikima linija nukalė pergalę prieš Vilkus (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 19:26 val.)Rimo & Patikima linija buvo pasirengusi lygiai kautis tik beveik pusantro kėlinio prieš BC „Boom“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)Pirmosios istorijoje „Smart Team“ komandos rungtynės mėgėjų lygoje paženklintos triuškinamu pralaimėjimu (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)