Dakra ‒ GAGA Studio vs Telia (113:54)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Dakra ‒ Košmaras“ sutriuškino „Telia“

2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 1111

Lapkričio 2 dieną, ketvirtadienį, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, D pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Dakra ‒ Košmaras“ ir svečių „Telia“.

Pirmąjame rungtynių kėlinyje komandos žaidė apylygiai, tačiau prasidėjus antram ketvirčiui „Telia“ krepšininkai nebesusitvarkė su aštriu ir agresyviu šeimininkų puolimu, kas vedė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą į priekį. Po pirmųjų dviejų kėlinių šeimininkai turėjo 14 taškų persvarą – (48:34).

Po ilgosios pertraukos „Dakra ‒ Košmaras“ dar labiau užsivedė ir nepaisant gero puolimo pradėjo spausti varžovus kiekviename aikštės centimetre, to pasėkoje svečiai sugebėjo pelnyti tik 2 taškus per visą trečiąjį kėlinį. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus, o „Telia“ krepšininkai priešnuodžio tam nerado. Rungtynės baigėsi rezultatu – 113:54 (20:17, 28:17, 31:2, 34:18).

„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:29 val.),,Darka ‒ Košmaras“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš ,,Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 23 d., penktadienis, 00:20 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko paprakaituoti rungtynėse prieš „Telia“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)