Telia vs ASU & Co „AgroVIS“ (73:89)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“

2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 01:15 val., peržiūros: 678

Pirmadienį, lapkričio 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Telia“ bei svečių „ASU & Co „AgroVIS“. Aikštelės šeimininkai gana sėkmingai laikėsi prieš savo varžovus pirmoje rungtynių pusėje, tačiau antroje rungtynių pusėje, svečiai dažnai išbėgdavo į greitas atakas, pelnydavo lengvus taškus ir taip atitolo nuo savo varžovų.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir praktiškai viso kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, taip nesužaisdamos jokių sėkmingesnių atakarpų. Dėka taiklių S. Banaičio tolimų metimų, „Telios“ ekipa po pirmųjų dešimties minučių turėjo trapų pranašumą – 24:21. Antrąjį kėlinį 7:0 atkarpa pradėjo „ASU & Co „AgroVIS“ ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau aikštelės šeimininkai pavijo savo varžovus, bet čia pat svečiai vėl nutolo ir įgijo jau septynių taškų atotrūkį. Panašų skirtumą svečiai išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:47.

Trečiąjį kėlinį dvejomis sėkmingomis atakomis pradėjo „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa ir įgijo dviženklį pranašumą. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Telia“ ekipa ir sumažino savo atsilikimą iki septynių taškų. Tačiau netrukus skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 17-os taškų, dėka greitų svečių komandos išpuolių. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 54:68. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo šeimininkai ir braukė savo atsilikimą iki aštuonių taškų. Tačiau nuo to laiko „ASU & Co „AgroVIS“ pradėjo vėl bėgti nuo savo varžovų, susikrovė vėl dviženklią persvarą ir ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 73:89.

Rolandas Rakštys („ASU & Co „AgroVIS“):
“Manau, kad mūsų suolelis truputėlį buvo ilgesnis. Ne toks jau ir didelis, bet tai irgi turėjo savos reikšmės. Ir tai buvo principinė kova man, kaip treneriui. Nes vienas toks veikėjas, 12 numeris – Mantas Rudaitis – yra išvykęs ir tik internetu stebi varžybas bei laukia kol mums tik nepasiseks. Kai pralošim, aš atlaisvinsiu šitą poziciją jam, bet tai kol kas neįvyko“.

„Hidraulinėms sistemoms“ teko paprakaituoti rungtynėse prieš „Telia“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:20 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepalaužė Slepikas Motorsport (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 18:50 val.)Solidžią persvarą išsvaistę „ASU & Co „AgroVIS“ turėjo pripažinti „Acme“ pranašumą (2017 lapkričio 18 d., šeštadienis, 15:59 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ sutriuškino „Telia“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)