Dakra ‒ GAGA Studio vs Kauno MTTC ‒ Smart Team (113:40)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

,,Darka ‒ Košmaras“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš ,,Kauno MTTC ‒ Smart Team“

2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 22:44 val., peržiūros: 733

Ketvirtadienį, lapkričio 9 – ąją dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko D progrupio šeimininkų ,,Darka – Košmaras" ir svečių ,,Kauno MTTC – Smart Team" komandos.

Jau rungtynių pradžioje ,,Darka -Košmaras" parodė, kad yra nusiteikę šiandien pasiimti pergalę. Kėlinuko viduryje šeimininkai jau parodė savo pranašumą – 15:5. Ir toliau ,,Kauno MTTC – Smart Team" ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus,kuo pasinaudoję ,,Darka – Košmaras" dar toliau nutolo – 30:5.

Antrajame kėlinuke po dviejų iš eilės taiklių R. Petrausko metimų šeiminkai parodė,kad ir antrajam kėlinį nepasiduos ir dar labiau padidino pranašumą – 57:17.

Trečiajame kėlinuke ,,Kauno MTTC – Smart Team" komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi. Puikiai pasirodę šeiminkai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 54 taškų – 80:26.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 113:40 (30:5, 37:12, 23:9, 33:14).

Po laimėtų rungtynių ,,Darka – Košmaras'' ekipos žaidėjas, Darius Eidukynas, kalbėjo: Komandos pargalę lėmė, turbūt, kad visi susirinko,tai kas galėjo, nepaisant traumų. Tai pat dar komadinė sėkmė, komandiškas darbas, didelis noras laimėti.

ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ sutriuškino „Telia“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)