Hidraulinės sistemos vs Telia (80:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinėms sistemoms“ teko paprakaituoti rungtynėse prieš „Telia“

2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 930

rečiadienį, lapkričio 29 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ rungtynės, kuriose susitiko vieni D pogupio favoritų – „Hidraulinės sistemos“ (3-2) ir vieni grupės autsaiderių – „Telia“ (1-6).

Rungtynių pradžioje „Telia“ snaiperis S.Banaitis pataikė tris tolimus metimus, kurie įpusėjus kėlinukui leido jo ekipai pirmauti 9:11. Bet tada šešis iš eilės taškus pelnė M.Kudakas, tritaškį pridėjo S.Klimkevičius ir „Hidraulinės sistemos“ įsiveržė į priekį. Visgi, kėlinuko pačioje pabaigoje tas pats S.Banaitis pataikė dar vieną tolimą metimą, kuris leido „Telia“ ekipai alsuoti šeimininkams į nugaras – 20:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem iš eilės M. Kudako tritaškiais, po kurių „Hidraulinės sistemos“ spurtavo ir kėlinuko viduryje jau pirmavo dviženkliu pranašumu – 33:22. Nors ir po M. Naviko tritaškio „Telia“ priartėjo iki 35:30, tačiau kėlinuko pabaigoje pataikyti du L. Čekavičiaus tritaškiai leido šeimininkams būti priekyje 46:32.

Trečiajame kėlinuke ir toliau „Hidraulinės sistemos“ pirmavo dviženkliu pranašumu, tačiau toliau pabėgti nuo „Telia“ ekipos nesugebėjo. Po trečiojo kėlinuko rezultatas buvo 57:47.

Ketvirtajame kėlinuke T. Šaltenio ir S. Banaičio tritaškiai leido svečiams priartėti iki 72:68. Visgi, rungtynes „Hidraulinės sistemos“ pabaigė spurtu 8:0 ir pelnytai nugalėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 80:69 (20:19, 26:13, 11:15, 23:22).

K.Šabūnas („Hidraulinės sistemos“):

„nebuvo ta labai lengva kova. Ir pas mus nebuvo pagrindinių aukštų žaidėjų, ir pas priešininkus tik vienas penketas buvo. Bet primetė jie savo žaidimą, tokį greitą, tolimų metimų taktika pas juos daugiau buvo, tai ir mes šiek tiek tempemės iš galo, bet savo ritmu. Manau, kad viskas neblogai buvo.“

„Hidraulinėms sistemoms“ teko gerokai paprakaituoti rungtynėse prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Acme“ krepšinikams (2018 sausio 20 d., šeštadienis, 19:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kesko Senukai“ ekipos (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečią vietą Įmonių „Xiaomi“ lygoje (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69) (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:04 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Callcredit“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)