Kauno MTTC ‒ Smart Team vs Lietuvos geležinkeliai (37:52)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“

2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 687

Pirmadienį V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno MTTC – Smart Team“ (1/14) ir svečių teisėmis atvykę „Lietuvos geležinkeliai“ (4/12).

Rungtynes abi komandos pradėjo vangiai, tačiau svečiai smeigė du tritaškius metimus paeiliui, bet „Kauno MTTC – Smart Team“ po ilgos pertraukos pelnė pirmuosius taškus ir surengė sėkmingą atkarpą 12:0 ( 14:11). Antrame kėlinyje „Lietuvos geležinkeliai“ susitvarkė su gynyba, kur kėlinuką pradėjo sausa atkarpa. Vis dėlto, „Kauno MTTC – Smart Team“ įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinuko pabaigoje surengė keletą greitų atakų bei susigrąžino lyderio vaidmenį – 22:19.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę, kur greitai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 22:25). „Kauno MTTC – Smart Team“ tik aštuntą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus, o „Lietuvos geležinkeliai“ toliau užtikrintai žaidė ( 24:32). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti, kur susigrąžino iniciatyvą ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų ( 32:34). Ketvirčio pabaigoje „Lietuvos geležinkeliai“ tiesiog sužaidė kaip iš natų ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 37:52 (14:11, 8:8, 2:13, 13:20)

Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Ulmą“ (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 16:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kesko Senukai“ (56:61) (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)