Kauno MTTC ‒ Smart Team vs Best 4 You (49:100)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49)

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 23:21 val., peržiūros: 785

Pirmadienį, vasario 19d., V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės H pogrupio, reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininkų – „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ir svečių – „Best 4 You“.

Jau nuo pat pirmų rungtynių minučių „Best 4 You“ krepšininikai ėmesi iniciatyvos ir nei per plauką neleido varžovams priartėti. Per pirmąjį rungtynių kėlinį šeimininkai sukrapštė vos 6 taškus, o 4 tolimus metimus smeigęs M.Maslenikovas padėjo savo ekipai susikrauti 33 taškų pranašumą vos per pirmąsias 10 minučių. Antrąjame kėlinyje šiek tiek atsigavę „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ sugebėjo pranokti varžovus ir laimėjo kėlinį 2 taškais, tačiau varžovai vis tiek buvo sunkiai pasiekiami. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu – 21:52.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo užtikrintu svečių puolimu bei gynyba, kas leido „Best 4 You“ ekipai dar labiau padidinti savo pranašumą – 29:77. Ketvirtąjame rungtynių ketvirtyje keitėsi ne daug kas. „Best 4 You“ krepšininkai šiek tiek atsipalaidavo gynyboje ir su užsidegimu siekė 100-ojo taško, o „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ stengėsi sušvelninti atsilikimą. Galutinis rungtynių rezultatas – 49:100 (6:39, 15:13, 8:25, 20:23).

„Best 4 You“ komandos treneris Vilius Lincevičius:

Nežinau net ką čia pakomentavus, sėkėsi šiandien viskas, teisėjai gerai dirbo, nėra prie ko prikbti, viskas gerai, tiesiog šiandien lengvos rungtynės buvo.

„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.),,Darka ‒ Košmaras“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš ,,Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Best 4 You“ turėjo pripažinti „Lemoros“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:49 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)