Modesta vs Lietuvos geležinkeliai (60:87)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 16:07 val., peržiūros: 769

Sekmadienį, sausio 28 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Modesta“ bei svečių „Lietuvos geležinkeliai“. Jau pirmojo kėlinio metu svečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gana apylygiai, bet lemiamo ketvirčio metu „Lietuvos geležinkeliai“ pradėjo triuškinti savo varžovus ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo lėtoku žaidimu ir ne itin rezultatyviu. Kiek geriau sekėsi svečių ekipai, kurie po truputį tolo nuo savo varžovų ir įpusėjus ketvirčiui turėjo šešių taškų pranašumą. Vėliau vaizdas aikštelėje nesikeitė ir svečių ekipa vis didino savo pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:22. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Vėliau žaidimo braižas nesikeitė ir komandos toliau keitėsi sėkmingomis atakomis. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau žaidė apylygiai. „Modestos“ ekipai niekaip nepavyko sumažinti atsilikimo iki vienženklio taškų skaičiaus. Vėliau aikštelės šeimininkai sužaidė kiek sėkmingesnę atkarpą ir sumažino atsilikimą iki devynių taškų, tačiau „Lietuvos geležinkeliai“ ketvirtį užbaigė sėkmingiau ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:64. Ketvirtajame kėlinyje „Modestos“ šansai pakovoti dėl pergalės visiškai išnyko. Jie leido savo varžovams netrukus įgyti triuškinantį pranašumą, o rungtynes baigė tik keturiese. Galutinis rungtynių rezultatas 60:87.

Gediminas Naujalis („Lietuvos geležinkeliai“):
“Gal tiesiog rungtynių pradžioje pakrito metimai. Varžovų buvo mažiau, vienas žaidėjas traumą gavo, liko tik keturiese, tad tai ir nulėmė pergalę“.

„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Ulmą“ (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 16:58 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kesko Senukai“ (56:61) (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)