Kauno MTTC ‒ Smart Team vs Enerstena (53:58)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58)

2018 kovo 06 d., Antradienis, 00:13 val., peržiūros: 820

Vasario 5d., pirmadienį, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės H pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ir svečių – „Enerstena“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia, tačiau nerezultatyvia kova taškas į tašką. Pirmąjį kėlinį 4 taškų pranašumu užbaigė šeimininkai – 12:8. Antrame kėlinyje gerą atkarpą sužaidę „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkai susikrovė 10 taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje svečiams pavyko sumažinti deficitą – 30:24.

Antrąją rungtynių pusę užtikrinčiau pradėjo „Enerstenos“ krepšininkai, kurie sugebėjo varžovus pasivyti, persverti rezultatą ir susikrauti net 7 taškų pranašumą prieš paskutinį rungtynių ketvirtį – 40:47. Įpusėjus ketvirtąjam rungtynių kėliniui svečiai turėjo 11 taškų pranašumą, „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ kovojo iki paskutinių rungtynių sekundžių, tačiau solidžiai sužaistos paskutinės rungtynių minutės „Enerstenai“ leido iškovoti pergalę – 53:58 (12:8, 18:16, 10:23, 13:11).

„Enerstena“ Andrius Rimavičius:

Niekas nesisekė ir iš esmės mes šiandien visiškai neįvertinom priešininkų, atėjom visiškai nepasiruošę, nieko nepadarėm, ką turėjom padaryt, bet svarbiausia pavyko laimėti.

Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ įveikė „Modestą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:57 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)