Ryterna vs Kauno MTTC ‒ Smart Team (141:39)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“

2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:17 val., peržiūros: 965

Lapkričio 29 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Kauno MTTC ‒ Smart Team“. „Ryterna“ buvo iškovoję penkias pergales ir kartą buvo pralaimėję. Kauno MTTC ‒ Smart Team sąskaitoje buvo penki pralaimėjimai.

Rungtynes komandos pradėjo lygiai, daugiau dėmesio skirdamos puolimui nei gynybai. Prasidėjus trečiai minutei komandas skyrė vienas taškas (7:6). Vėliau „Ryternos“ persvara pamažu augo. Šeštą minutę komandas skyrė 12 taškų (20:08). Paskutinėmis kėlinio minutėmis pamažu persvarą didino „Ryterna“, kuri sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 31:14.

Antro kėlinio pirmą keturių minučių atkarpą rezultatu 18:0 laimėjo „Ryterna“ (49:14). NEtrukus pirmus taškus pelnė Kauno MTTC ‒ Smart Team (49:16). Po jų dar 13 taškų be atsako pelnė „Ryterna“ (62:16). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (72:24).

Trečiame kėlinyje „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ retai pavykdavo užbaigti atakas sėkmingai, o „Ryterna“ dažnai perimdama kamuolius žaidė komandiškai, su daug perdavimų. Nuolat didindami persvarą šeimininkai baigė kėlinį pirmaudami rezultatu 115:30.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ karts nuo karto sėkmingai užbaigdavo atakas, bet persvara sparčiai augo „Ryternos“ naudai. Baigiantis rungtynėms persvara perkopė 100 taškų ribą. Visgi „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ žaidė iki galo, už ką yra tikrai verti pagarbos. Šių komandų „pasižaidimas“ baigėsi rezultatu 141:39. Šeštą pergalę pasiekė „Ryterna“, o Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Vieną kėlinį atžaidėme nemušant kamuolio, jei pastebėjote. Buvo tiesiog gera treniruotė. Varžovams linkime sėkmės ir patobulėti sekančiam sezonui.“

„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)