Lietuvos geležinkeliai vs Kesko Senukai (56:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kesko Senukai“ (56:61)

2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 679

2018 vasario 15 d., Ketvirtadienį, A. Sabonio krepšinio centre įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „Lietuvos geležinkeliai“ susitiko „Kesko Senukai“ .

Pirmajame kėlinyje vyko apylygės rungtynės ir komandos keitėsi vienas po kito taikliais metimais (8:8). Pirmąjį kėlinį taikliu dvitaškiu metimu užbaigė M.Dabulis ir rezultatas buvo (15:13) šeimininku naudai.

Antrajame kėlinuke ir toliau neivienai komandai nepavyko atsiplėšti (23:22). Visgi šeimininkai taikliais dviem tritaškiais užbaigė antrąjį rungtynių kėlinį ir išlygino rezultatą prieš ilgąją pertrauką (29:29).

Trečiajame kėlinyje „Kesko Senukai“ suaktyvino gynybą ir tas leido spurtuoti (3:14). Rezultatas jau tapo dviženklis ir šeimininkai pakliuvo į keblią situaciją ir rezultatas po trijų kėlinių jau buvo (38:53) svečių naudai.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Kesko Senukai“ ir toliau laikė persvarą savo rankose (46:58). Tačiau šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir sumažinti atsilikimą, bet taiklus S. Pakalniškio dvitaškis metimas įtvirtino pergalę rezultatu 56:61 (15:13, 14:16, 9:24, 18:8). „Kesko Senukai“ tai buvo septintoji pergalė.

„Kesko Senukai“ komandos žaidėjas A.Zareckis :

Komandos pergalę mažu skirtumu lėmė, kad labai prastai skaitėme varžovų zoninę gynybą, įsiverždavome, bet neatmesdavome kamuolio komandos draugams, todėl skirtumas ir buvo toks mažas.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Ulmą“ (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 16:58 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Kesko Senukai“ ekipa (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Kesko Senukai“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Dakra – Košmaras“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:24 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Modesta“ nepasipriešino „Kesko Senukai“ ekipai (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:07 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)