Kauno MTTC ‒ Smart Team vs ASU & Co „AgroVIS“ (44:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą

2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 681

Gruodžio 18 dieną, 20:45 val., V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (0-8) ir „ASU & Co „AgroVIS“ (4-4).

Rungtynių pradžioje po Ž. Žemaičio dviejų taškų „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ pirmavo 7:4. Bet tada kelis kartus šeimininkai suklydo, ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkai surengė kelias greitas atakas ir kėlinį pabaigė turėdami jau dviženklį pranašumą 9:19.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo spurtuodami 1:12 ir jau pirmavo 10:31. Į varžovų spurtą T.Jonkus ir J.Valantiejus atsakė tritaškiais, tačiau ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkas D.Laurinavičius iškart atsakė tuo pačiu ir vėl incijavo svečių spurtą. Įpusėjus rungtynėms 17:43 priekyje buvo ASU & Co „AgroVIS“.

Trečiajame kėlinuke po greitų D. Laurinavičiaus ir A. Sveticko atakų ASU & Co „AgroVIS“ dar labiau padidino savo pranašumą – 22:49. Kėlinuko pabaigoje „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkas J.Valantiejus pataikė kelis metimus ir šeimininkai šiek tiek priartėjo – 32:56.

Ketvirtajame kėlinuke po penkių iš eilės D.Laurinavičius taškų ASU & Co „AgroVIS“ nutolo 39:68, o iki rungtynių pabaigos dar šiek tiek sugebėjo padidinti savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 44:75 (9:19, 8:24, 15:13, 12:19).

M.Rudaitis (ASU & Co „AgroVIS“):

„buvo palyginus lengvos varžybos. Žaidėme be trenerio, su pavaduotoju, tai labai džiaugiuosi, kad vyrai susiėmė ir laimėjome šitas varžybas“.

„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.),,Darka ‒ Košmaras“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš ,,Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti visa galva stipresnių Slepikas Motorsport pranašumą (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:47 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)