Kauno MTTC ‒ Smart Team vs Celsis (59:106)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 759

Pirmadienį, sausio 29 – ąją dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ bei svečių „Celsis“. Jau pirmojo kėlinio metu svečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų (4:14). Visgi, per likusį kėlinuko laiką „Celsis“ ekipa pasinaudojo spragomis varžovų gynyboje ir įgyjo didesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:26.

Antrąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo „Celsis “,kurie nepaleido savo žaidimo ir taip įgijo solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:48.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau „Celsis “ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję „Celsis “ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 33 taškų persvara 44:77.

Ketvirtame kėlinyje „Celsis “ tiesiog ėmė dominuoti aikštelėke, kur strypė varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 59:106.

„Celsis “ komandos treneris L.Pečkaitis: Mūsų pergalę lėmė didžiulis nusiteikimas, nes praeitos rungtynės buvo per 10 metų pirmosios, kurias tragiškai sužaidėme. Tai tas noras, truputi reabilituotis, nesvarbu, kad mūsų komanda išretinta ligų ir traumų, surenkam max 7 žaidėjus, bet manome, kad viskas dar prieš akis, nes dar atkrentamosios toli.

„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:35 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.),,Darka ‒ Košmaras“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš ,,Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)