Celsis vs Enerstena (47:63)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 20 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47)

2018 vasario 20 d., Antradienis, 23:48 val., peržiūros: 754

Vasario 20d., Antradienį, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės H pogrupio, reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininkų – „Celsis“ ir svečių „Enerstena“.

Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai, nors šeimininkai likus mažiau nei dvejom pirmojo kėlinio minutėm pirmavo jau 9 taškais, svečiai sugebėjo atsilikimą sumažinti ir pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi rezultatu – 14:10.

Antrąjame kėlinyje „Celsio“ krepšininkai niekaip nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos ir per 7 minutes neimetė nei vieno taško, tuo pasinaudoję „Enerstena“ persverė rezultatą savo naudai ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę turėdami 15 taškų pranašumą – 17:32.

Antroje rungtynių pusėje „Celsio“ puolimas šiek tiek atsigavo, trečiąjį ketvirtį šeimininkams pavyko laimėti 2 taškais, tačiau atsilikimas vis dar buvo dviženklis. Ketvirtąjame kėlinyje keitėsi ne daug kas, solidžiai puolime bei gynyboje žaidė „Enerstenos“ krepšininkai neleido priartėti varžovams ir šventė pergalę rezultatu – 47:63 (14:10, 3:22, 15:13, 15:18).

„Enerstena“ Andrius Rimavičius:

Manau, įvykdėm savo planą, neskubėjom, pavyko keli įkirtimai, Nerijus patraukė ir gerai susirinkom kamuolius.

„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:50 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Plastena“ palaužė „Celsį“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)