Celsis vs ASS & Endress + Hauser (56:90)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“

2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 21:49 val., peržiūros: 811

Antradienį, lapkričio 28 dieną, Garliavos Jonučių pagrindinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Celsio“ (1-3) bei svečių „ASS & Endress + Hauser“ (4-0).

Nuo pat pirmos rungtynių minutės, tik atsiradus progai, „ASS & Endress + Hauser“ ekipos krepšininkai bėgo į greitą puolimą ir sužaidus kelias minutes rungtynėse jau buvo įgiję dviženklį pranašumą – 3:13. Kėlinuko antroje pusėje svečiai dar labiau padidino savo persvarą ir pirmavo 11:26.

Antrąjį kėlinuką „Celsis“ pradėjo spurtuodami 8:0 ir priartėjo iki 19:26. Tada tritaškį smeigė „ASS & Endress + Hauser“ krepšininkas A.Urbonas, taip nuramindamas šeimininkų įkarštį. Pirmąją rungtynių pusę svečiai laimėjo 29:37.

Trečiajame kėlinuke vėl atgijo „ASS & Endress + Hauser“ ekipos greitasis puolimas. Viena po kitos greitos atakos, keli A. Sutkaus tolimi metimai ir svečiai jau įgijo triuškinamą persvarą – 41:68.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje praktiškai nesikeitė. Ir toliau visas gijas rungtynėse laikę „ASS & Endress + Hauser“ ekipos žaidėjai dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo penktąją pergalę paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 56:90 (11:26, 18:11, 12:31, 15:22).

A.Šalaševičius („ASS & Endress + Hauser“) apie ekipos puikų greitą puolimą:

„kadangi turime tiktai vieną centrą tokį tvirtą, tai belieka žaisti greitai. Ir aišku, treniravomės prieš ketvirtadienio varžybas. Su lyderiais žaisime, tai norėjome neatsipalaiduoti pabaigoje, palaikėme gerą tempą ir su gera energija išeiname į ketvirtadienio varžybas.“

„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)