Enerstena vs Artstone (72:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:43 val., peržiūros: 629

Gruodžio 17 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Artstone“. „Enerstena“ buvo iškovoję dvi pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Artstone“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Enerstena“. Į tai šešiais taškais be atsako atsakė „Artstone“ (2:6). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Artstone“ laikė trijų – penkių taškų persvarą. Įpusėjus devintai minutei „Enerstena“ pasivijo varžovus. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais. Sužaidus pirmas dešimt minučių rezultatas buvo lygus (18:18).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Enerstena“, bet į tai atsakė svečiai keturiais taškais. Penktą minutę taiklus „Enerstenos“ tritaškis į priekį išvedė šeimininkus (27:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė trys taškai, o keturis taškus be atsako pelnė „Artstone“ (31:32). Kėlinio pabaigoje geriau sužaidę „Artstone“ padidino persvarą iki keturių taškų (36:40).

Trečio kėlinio pradžioje geriau žaidė „Enerstena“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (45:40). Prasidėjus penktai minutei pirmus taškus pelnė „Artstone“ (45:44). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (50:44). Visgi kėlinio pabaigoje „Artstone“ prisivijo varžovus (53:51).

Trečio kėlinio pradžioje septynis taškus be atsako pelnė (53:58). Prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus pelnė „Enerstena“ (55:58). Netrukus vėl persvara padidėjo iki septynių taškų (55:62). Aštuntą minutę „Enerstena“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (70:72). Visgi „Artstone“ rungtynių pabaigą sužaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 72:80. „Enerstena“ pralaimėjo septintą kartą, o „Artstone“ laimėjo šeštą kartą.

„Artstone“ žaidėjas M.Jusčius: „Buvome stipresni šiandien noru laimėti, gal šeštadienio vakaras buvo lengvesnis :). Daugiau energijos buvo nei pas varžovus.“ Paklaustas, ar daugiau varžovų žaidėjų neturėjo turėti daugiau energijos rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: „Įsižaidėme, apšilome, pradėjome žaisti. Supratome ką darėme blogai pirmus tis kėlinius, pakeitėme tuos dalykus, varžovai nesusigaudė ir laimėjome.“

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)