Celsis vs Brentex Trailer & Partner (66:50)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50)

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 09:50 val., peržiūros: 811

Antradienį, lapkričio 7 d., Garliavos Jonučių gimnazijoje, įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ rungtynės, kuriose susitiko „Celsis“ ir svečių teisėmis atvykę „Brentex Trailer & Partner“.

Pirmojo kėlinuko viduryje taiklūs G. Kemzūros dvitaškiai leido svečiams pirmauti (8:13). Vėliau G.Kemzūra ir Aurimas Gavelis pridėjo po dvitaškį ir rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo (11:17) svečių naudai.

Antrajame kėlinuke Celsis įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinuko viduryje jau persverė rezultatą savo naudai (22:21). Svečiai nerado priešnuodžių prieš šeimininkų greitą puolimą ir po Celsis žaidėjo R.Drulia taiklaus dvitaškio, rezultatas švieslentėjo prieš ilgąją pertrauką rodė (36:28) šeimininkų naudai.

Trečiajame kėlinuke rezultatas per daug nepakito ir prabėgus 5 žaidimo minutėm rezultatas buvo (47:36). Visgi kėlinuko galą geriau sužaidė Celsis žaidėjai ir po taiklaus M. Valatkevičiaus metimo rezultatas jau tapo (59:41) svečių nenaudai.

Ketvirtajame kėlinuke pasipylė labai daug netaiklių metimų iš abiejų komandų, dėl to pranašumas išliko panašus ir nuaidėjus teisėjo švilpukui, po rungtynių rezultatas švieslentėje rodė 66:50 (11:17, 25:11, 23:13, 7:9) Celsis naudai. Tai buvo pirmoji jų pergalė.

Po rungtynių „Celsis“ komandos žaidėjas Liutauras Pečkaitis kalbėjo:

Komandos pergalę lėmė Patirtis. Priešininkai buvo mažiau patyrę, o pakeitas gynybos planas ir atnešė pergalę komandai.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)„Vilmista“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir pralaimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (65:80) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:55 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Coca-Cola“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.)„Plastena“ įveidama „Brentex Trailer & Partner“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Plastena“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ neturėjo vilčių prieš grupės lyderius „Brentex Trailer & Partner“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:58 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)