Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Enerstena (64:45)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 20:45 val., peržiūros: 887

Lapkričio 5 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė formalius svečius „Enersteną“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Enerstenos“ sąskaitoje buvo vienas pralaimėjimas.

Rungtynes pradėjo geriau „Enerstena“, kuri pelnė pirmus keturis taškus (0:4). Netrukus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasivijo varžovus ir vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (10:11). Kėlinio pabaigoje vieno taško persvarą įgijo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (14:13).

Antro kėlinio pradžioje persvarą susigrąžino „Enerstena“ (14:17). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (20:17). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė vienas taškas (20:19). Vėliau geriau rungtyniavo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kuriems pavyko įgyti keturių taškų persvarą (29:25).

Trečią trečio kėlinio minutę komandas skyrė keturi taškai (31:25). Netrukus du taškus pelnė „Enerstena“ (31:27). Penktą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki aštuonių taškų (35:27). Netrukus „Enerstena“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (37:31). Senačią trijų minučių atkarpą rezultatu 6:0 laimėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (43:31). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 10 taškų (45:35).

Antrą ketvirto kėlinio minutę komandas skyrė devyni taškai (46:37). Netrukus spurtą pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė 12 taškų be atsako (58:37). Septintą minutę, po ilgesnės pertraukos taškus pavyko pelnyti „Enerstenai“ (58:39). Rungtynių pabaigoje „Enerstenai“ nepavyko prisivyti varžovų ir atkūrti intrigos. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo trečią pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo antrą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M.Kadakauskis: „Manau esame apylygės komandos, nebuvome kažkuo labai pranašesni. Tiesiog gal stabiliau žaidėme, turėjome daugiau energijos, šiek tiek jaunesni esame. Stengėmės greičiau bėgti ir užbėgti. Pirmoje rungtynių dalyje tai labai neišryškėjo, bet antroje rungtynių dalyje varžovai truputi pavargo. Mes pataikėme ir ta energija tikriausiai nugalėjo šiandien.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)