Enerstena vs SD Ranga (53:92)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 20:38 val., peržiūros: 943

Spalio 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „SD Rangą“. „Enerstenai“ šios rungtynės buvo pirmos sezone, o „SD Ranga“ buvo iškovoję vieną pergalę.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o trečią minutę persvara pradėjo augti „SD Rangos“ naudai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (10:4). Sužaidus aštuonias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (12:4). Per paskutines dvi minutes „SD Ranga“ padidino persvarą iki 10 taškų (13:23).

Antro kėlinio pradžioje skirtumą greitai didino „SD Ranga“. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 19 taškų (34:15). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 18 taškų (38:20). Vėliau iniciatyvą turėjo „SD Ranga“, kuri sėkmingai įrodinėjo savo pranašumą. Sužaidus aštuonias minutes komandas skyrė 22 taškai (42:20). Įpusėjus rungtynės komandas skyrė 24 taškai (22:46).

Trečiame kėlinyje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 24 taškai (24:48). Dar po dviejų minučių komandas skyrė tie patys 24 taškai (26:50). Antrojė kėlinio pusėje komandos toliau žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 29 taškai (35:64).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Sužaidus keturias minutes svečių persvara padidėjo iki 36 taškų (40:76). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 40 taškų (45:85). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 53:92. „SD Ranga“ iškovojo antrą pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo pirmą kartą.

„SD Rangos“ treneris D.Jagminas: „Sezono pradžia, deriname žaidimą. Gaunasi, kaip gaunasi.“ Paklaustas, ar šiandien rungtynės nebuvo panašios į treniruotę, treneris atsakė: „Buvo šiek tiek panašu.“ Paklaustas, ką reik dar gerinti komandos žaidime, treneris atsakė: „Komandinius veiksmus.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)„SD Ranga“ tris kėlinius vargo su „Lemora“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:16 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „SD Ranga“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pastolinį“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 20 d., antradienis, 20:37 val.)„RVG baldai“ antrą kartą įveikė „SD Rangą“ ir keliauja tolyn (2018 kovo 20 d., antradienis, 21:31 val.)„Lemora“ nepaliko jokių šansų „Enerstena“ (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)