Ulmas vs Ryterna (37:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“

2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 986

Pirmadienį lapkričio 5 dieną, KTU statybos fakulteto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Ulmas“ bei svečių „Ryterna“. Svečių ekipa jau pirmoje rungtynių pusėje įgijo dviženklį pranašumą.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje buvo aišku,kad svečiai rungtynes pradėjo geriau, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą – 7:24

Antrajame kėlinį dar šeimininių komanda bandė pasipriešinti svečiams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo „Ryterna“ komanda – 16:58.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Ryternos“ komandos naudai, per antrajį kėlinį jie sugebėjo pelnyti 23 taškus, o „Ulmo“ komandai šis kėlinys neatnešė didelio džiaugsmo – 27:79.

Ketvirtajame kėlinį rezultatas buvo jau aiškus, savo didesnį norą laimėti parodė svečių komandą. Galutinis rungtynių rezultatas – 37:96.

ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 20:31 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Celsis“ nesunkiai pasiekė pirmąją pergalę prieš „Ulmas“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:23 val.)Po atkaklios kovos „Best 4 You“ laimėjo bei paliko „Ulmą“ be pergalių (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Modernita“ ir antrą kartą įveikė „Ryterną“ bei tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:30 val.)