Ulmas vs ASU & Co „AgroVIS“ (52:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 20:09 val., peržiūros: 946

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ulmas“ ( 0/7) ir svečių teisėmis atvykę ASU & CO „AgroVIS“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo ASU & CO „AgroVIS“, tačiau „Ulmas“ įsivažiavo puolime ir išlygino rezultatą. Per likusį laiką svečiai sugebėjo atstatyti tik trijų taškų pranašumą ( 15:18). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Šeimininkai lipo varžovams ant kulnų, bet niekaip nepavyko persverti rezultato į savas rankas. Po minutės pertraukėlės „Ulmas“ klydo lygioje vietoje ir ASU & CO „AgroVIS“ ekipai dovanojo lengvus taškus ( 25:34). Prieš ilgąją pertrauką šeimininkau jau turėjo 16 taškų deficitą – 27:43.

Po ilgosios pertraukos ekipos žaidė apyligiai ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, kur ASU & CO „AgroVIS“ išsaugojo susikrautą pranašumą ( 41:60). Ketvirtame kėlinyje ASU & CO „AgroVIS“ įjungė aukštesnę pavarą, kur toliau su kiekviena minute didino pranašumą. „Ulmas“ tik antroje ketvirčio pusėje pelnė pirmuosius taškus, o svečiai sėkmingai baigė rungtynes triuškinančią pergale, rezultatu – 52:78 (15:18, 12:25, 14:17, 11:18)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 20:31 val.)ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 19 d., šeštadienis, 15:29 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Freda“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:38 val.)