Ryterna vs Požeminės linijos ‒ POLI (74:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 23:16 val., peržiūros: 760

Vasario 27 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje vyko įmonių lygos reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų „Ryternos“ bei svečių „Požeminės linijos – Poli“. Po įnirtingos kovos rezultatu 74:62 (16:21, 24:21, 16:11, 18:9) aikštelės šeimininkai apgynė namų sienas.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova, vis dėlto geriau kovoję dėl atšokusių kamuolių svečiai įgijo šiokią tokią persvarą (21:16). Antrajame kėlinyje abi komandos keitėsi taikliais metimais, todėl situacija nesikeitė. Visgi kelios svečių klaidos lėmė šeimininkų priartėjimą. Po ilgosios pertraukos „Poli“ komandai kitas krepšinio lankas atrodė lyg užrištas – 18-kos procentų taiklumas iš žaidimo lėmė, jog iniciatyvą perimė šeimininkai. Išsiveržę į priekį „Ryternos“ krepšininkai nieko nelaukė ir tik dar labiau griebė pergalę į savo rankas – ketvirtajame kėlinyje dvigubai laimėta kova po krepšiais ir persvara tik auga. Tuo tarpu proporcingai augo ir varžovų netaiklių metimų statistika. Dar kelios greitos atakos ir „Ryterna“ su gera nuotaika baigia rungtynes.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Ryterna“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 20:26 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)D. Adomaitis atvedė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:11 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)