Ulmas vs Best 4 You (60:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Po atkaklios kovos „Best 4 You“ laimėjo bei paliko „Ulmą“ be pergalių

2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 22:35 val., peržiūros: 751

Pirmadienį, gruodžio 10 dieną, Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ulmas“ (0/8) ir svečių teisėmis atvykę „Best 4 You“ (3/6) krepšininkai.

Nei vienerių rungtynių šiame sezone nelaimėjęs „Ulmas“ rungtynes pradėjo fantastiškai ir po dviejų iš eilės A. Grimo tritaškių pirmavo 10:0. Visgi, antroje kėlinuko pusėje atsigavę „Best 4 You“ krepšininkai pasivijo varžovus ir pirmą kėlinuką pabaigė turėdami tik minimalų deficitą – 22:21.

Antrame kėlinuke kova vyko taškas į tašką, bet kaip ir po pirmo kėlinuko, taip ir pasibaigus antram minimalia persvara priekyje buvo šeimininkai – 33:32.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo aktyviu svečių spaudimu po visą aikštę, kas visiškai išmušė „Ulmą“ iš vėžių bei privertė klysti. Tuo pasinaudoję „Best 4 You“ po A. Krylovo metimų išsiveržė į priekį – 43:46.

Visgi, keturiais tritaškiais „Best 4 You“ ketvirtame kėlinyje spurtavo, įgijo dviženklę persvarą ir pergalės jau iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 60:68 (22:21, 11:11, 10:14, 17:22).

Po rungtynių „Ulmo“ žaidėjai kalbėjo, kad ne daug trūko iki pirmosios pergalės, tačiau mažas žaidėjų skaičius, daug klaidų, kuomet varžovai pradėjo spausti per visą aikštę bei rungtynių pabaigoje pasijautęs nuovargis sutrukdė pagaliau pajausti tą pergalės skonį.“

„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Best 4 You“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Best 4 You“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Ulmo“ ekipą ir paliko pastaruosius be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Best 4 You“susitvarkė su ASU & Co „AgroVIS“penketu (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:19 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėję „Best 4 You“ turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ pranašumą (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 18:29 val.)