Dakra - Košmaras vs Ryterna (72:84)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą

2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 968

Lapkričio 22 dieną, 20:00 h, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Dakra-Košmaras“ (šeimininkai) ir „Ryterna“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo kovingai, tačiau svečiai greitai įjungė aukštesnę pavarą ir atsiplėšė nuo varžovų. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:84 (17:26, 16:28, 24:18, 15:12).

Pirmajame kėlinyje komandos pradėjo lygia kova. Puse kėlinio žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau antrąją kėlinio pusę svečiai spurtavo 14:7 ir išsiveržė į priekį (17:26). Antrajame kėlinyje „Ryterna“ nesiruošė ilsėtis ir toliau tolygiai didino pranašumą. Tuo tarpu šeimininkai klimpo žaidime ir sunkiai rezgė atakas. Baigiantis antrai rungtynių pusei svečiai pirmavo rezultatu (33:54).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai nusprendė dar pakovoti dėl pergalės ir rimtai susiimė. Pavyko pataikyti daugiau tolimų metimų ir to pasekoje pavyko sumažinti pranašumą iki 15 taškų (57:72).

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Dakra-Košmaras“ komanda toliau laikė tempą ir stengėsi priartėti prie varžovų, tačiau pritrūko laiko ir pergalę šventė „Ryterna“ komanda rezultatu 72:84.

„Ryterna“ komandos žaidėjas V.Grinis: „Momentais atrodėmę kaip košmaras, ypatingai gynyboje. Bet svarbiausia pergalė ir keliaujame į kitą etapą.“

„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipos pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:09 val.)