Ulmas vs Acme grupė (56:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 18:50 val., peržiūros: 672

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ulmas“ (0/15) ir svečių teisėmis atvykę „Acme grupė“ ( 11/5).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Acme grupė“ surengė keletą greitų atakų kėlinuko pabaigoje ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 19:24). Antrame kėlinyje pradėjo ryškėtį svečių pranašumas, kur toliau nestabdė apsukų greitame puolime ir su kiekviena minute didino pranašumą. „Ulmas“ ketvirčio pabaigoje prisdarė problemų su asmeninėmis pražangomis bei komandas skyrė 18 taškų – 26:44.

Po ilgosios pertraukos „Ulmas“ toliau neatrado savojo žaiidmo tiek puolime, tiek gynyboje. „Acme grupė“ demonstravo didesnį meistriškumą , kur po trijų kėlinių komandas skyrė 27 taškai ( 37:64). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir „Acme grupė“ šventė triuškinančią pergalę, o „Ulmas“ patyrė eilinę nesėkmę, rezultatu – 56:80 (19:24, 7:20, 11:20, 19:16)

„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Acme grupė“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Acme grupė“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su varžovų šešetu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)