Remza & Langvila vs Artstone (78:83)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Paskutinių sekundžių trileryje „Arstone“ pergalė prieš „Remza & Langvila“

2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 22:52 val., peržiūros: 654

Ketvirtadienį, lapkričio 30 d., T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Remza & Langvila“ ir svečių „Artstone“ krepšininkų.

Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo diktuoti savo sąlygas, tačiau varžovų klaidomis pasinauoję varžovai įpusėjus kėliniui turėjo minimalią persvarą, tačiau antroje kėlinio pusėje žaidimo vadžias galutinai parėmė „Remza & Langvila“ ir sužaidę gerą atkarpą po pirmojo kėlinio turėjo apčiuopiamą pranašumą – 19:10. Antrame rungtynių kėlinuke komandos pradėjo demonstruoti savo puolimo potencialą ir sužaidė rezultatyviausią ketvirį. Iš pradžių abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir šeimininkai tebeturėjo 8 taškų pranašumą, bet tada „Artstone“ įjungė aukštenę pavarą ir laimėjo atkarpą 13:0 visiškai išmušė savo varžovus iš vėžių (26:31). Kėlinio pabaigoje šeimininkams pagaliau pavyko atsitokėti nuo šalto dušo ir vėl pradėti rinkti taškus, tačiau svečiai sugebėjo išlaikyti pranašumą. Pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu – 35:40.

Antros rungtynių pusės pradžioje „Remza & Langvila“ krepšininkai parodė, kad dar tikrai neketina pasiduoti ir pradėjo kėlinuką trimis iš eilės rezultatyviais išpuoliais ir vėl buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje. Šį kartą jau svečių ekipa antroje kėlinio pusėje krito į duobę puolime, o tuo pasinaudoję jų oponentai po puikaus T. Dudzevičiaus ir R. Baliūno žaidimo puolant atitrūko – 59:53. Ketvirtą kėlinį abi komandos pradėjo nerezultatyviai, padaugėjo klaidų. „Artstone“ niekaip nepavyko persverti rezultato savo naudai, tačiau likus žaisti dvi minutes rezutaltatas buvo lygus. Netrukus aikštės viduryje grubiai suklydo Ž.Zakrasas ir D.Vozbinas, o du kart kamuolį perėmęs M. Juščius sukrovė savo komandai 4 taškų persvarą, tačiau tai jiems dar negarantavo pergalės. Šeiminikams pavyko sumažinti deficitą iki minimumo, bet likus žaisti 15 sekundžių iš toli pataikė L.Steponavičius atstatydamas svečių 4 taškų persvarą, tačiau šeimininkai netrukus realizavo abu baudos metimus, o kitoje aikštelės grubiai suklydęs J.Jokšas padovanojo šeimininkams auksinę progą išplėšti pratęsimą. Dovanele pasinaudojo R.Baliūnas, po kurio reido į baudos aikštelę rezultatas buvo lygus ir tai reiškė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą – 71:71.

Pratęsimą geriau pradėjo „Remza & Langvila“, kurie per tris minutes pelnė 5 taškus be atsako ir tapo nepavejami vienu metimu (76:71). Tačiau vėl pasikartojo gerų atkarpų apsikeitimo scenarijus. „Artstone“ laimėjo atkarpą 7:0, o E.Pocius ir J.Jokšas tempė savo komandą link pergalės, tačiau šeimininkai vis priešinosi ir likus mažiau nei minutei pratęsime, vėl grubiai suklysta J.Jokšas, o D.Vozbinas lygina rezultatą pelnydamas lengvus taškus greitąjame puolime. Visgi rungynių didvyriu tampo anksčiau du kartus grubiai suklydęs J.Jokšas, kuris pataikydamas tritaškį atperva visas savo kaltes ir išveda savo komandą į priekį. Šeimininkams daugiau nepavyko surengti rezultatyvios atakos, o pergalę nuo baudų metimo linijos įtvirtino rezultatyviausias „Arstone“ žaidėjas M.Jusčius. Galutinis rungtynių rezultatas – 78:83 (19:10, 16:30, 24:13, 12:18, 7:12). Parodoksalu, tačiau „Arstone“ komandai pergalę lėmė būtent metimai iš toli, nors visas rungtynes jie juos metė tragiškai – tik 17 prpc., o susitikimą pradėjo pramesdami net 16(!) tolimų metimų iš eilės.

Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)Vienuolika D. Gervicko tritaškių neišgelbėjo „Pastolinio“ rungtynėse su „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)„KTU“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Remzą & Langvilą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:19 val.)Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)