Remza & Langvila vs Pastolinis (87:84)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“

2018 sausio 26 d., Penktadienis, 01:21 val., peržiūros: 608

Ketvirtadienį, sausio 25 dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Remza & Langvila“ susitiko su Elektrėnų „Pastolinio“ krepšininkais.

Rungtynių pradžioje „Pastolinis“ įsiveržė į priekį ir po L. Jurkevičiaus tritaškio pirmavo 7:13. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Remza & Langvila“ išlygino žaidimą ir po penkių iš eilės D. Vozbino taškų rezultatas buvo lygus (20:20), lygus rezultatas išliko ir pasibaigus kėliniui – 24:24. Antrajame kėlinuke du paeiliui šeimininkų puolėjo K. Kvedaravičiaus dvitaškiai leido „Remza & Langvila“ išsiveržti į priekį. Tačiau puikiai antrają kėlinuko pusę sužaidę svečiai spurtavo 13:0 ir vienu metu turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jo ilgai neišlaikė ir prieš ilgąją pertrauką iš jų persvaros liko tik 3 taškai – 42:45.

Po ilgosios pertraukos ir toliau rungtynės vyko labai atkakliai, tačiau „Pastolinio“ krepšininkai padidino tempą, pasinaudojo varžovų klaidomis ir vėl spurtavo, o įpusėjus ketvirčiui jau turėjo solidžią 17 taškų persvarą (46:63). Tačiau ir vėl pirmaudami jie nesugebėjo išlaikyti koncentracijos, o tuo pasinaudoję varžovai netrukus sumažino svečių persvarą iki vienženklio skaičiaus – 58:65. Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Remza & Langvila“ spurtu ir po šešių iš eilės T. Vaitkūno taškų šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (71:70). Toliau rungtynės vyko labai atkakliai, o likus penkiolika sekundžių komandas visdar skyrė vos vieno taško „Remza & Langvila“ komandos persvara, bet tada prie baudų metimo linijos stojęs M.Mingėla neklydo, o su sirena išmestas D. Gervicko tritaškis skriejo pro šalį. Galutinis šių rungtynių rezultatas 87:84 (24:24, 18:21, 16:20, 29:19).

„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Arstone“ pergalė prieš „Remza & Langvila“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)Vienuolika D. Gervicko tritaškių neišgelbėjo „Pastolinio“ rungtynėse su „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„KTU“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Remzą & Langvilą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:19 val.)