Remza & Langvila vs Omega (53:59)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“

2017 gruodžio 22 d., Penktadienis, 00:45 val., peržiūros: 900

Ketvirtadienį, gruodžio 22 -ąją dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau svečiai sugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą pačioje rungtynių pabaigoje iškovojo pergalę – 53:59 (18:18, 9:10, 8:21, 18:10).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana vangiai, atakos truko ilgai, o žaidėjams labai trūko agresyvumo. Žaidimas nebuvo rezultatyvus ir dėl nemažo klaidų skaičiaus bei netaiklių metimų, tačiau abi pusės atrodė panašaus pajėgumo. Nors kėlinuką geriau pradėjo svečiai, tačiau šeimininkai vedami R. Baliūno ne tik pasivijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį, tačiau pranašumo iki kėlinio pabaigos nebeliko – 18:18. Antrasis kėlinukas klostėsi labai panašiu scenarijumi, tik sėkmingų atkarpų šį kartą nebuvo – didžiausias kurios nors komandos atotrūkis buvo 4 taškai. Taškas į tašką vykusį kėlinį minimaliu skirtumu laimėję svečiai turėjo vieno taško persvarą – 27:28.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas jau buvo įdomesnis ir rezultatyvesnis, tiesa rezultatyvumu spindėjo tik „Omegos“ krepšininkai, kurie ketvirtį pradėjo spurtu 12:2 ir įgijo dviženklį pranašumą. „Remza & Langvila“ jau lyg ir buvo pradėję rodyti geresnį žaidimą, tačiau netrukus vėl praleido9 taškus be atsako, o po trijų kėlinių turėjo jau 14 taškų deficitą – 35:49. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkams. Jie sužaidė porą gerų atkarpų ir likus žaisti 23 sekundes jie parodė, kad net neketino nuleisti rankų ir vėl grįžo į rungtynes atsilikdami jau tik 6 taškais. Po M. Blockio realizuoto baudos metimo atrodė, kad jau viskas baigta, bet „Remza & Langvila“ surengė žaibišką ataką, kurios smaigalyje buvęs D.Vozbinas pataikė tritaškį sumažindamas skirtumą iki 4 taškų.Tačiau jau buvo per mažai laiko pakreipti rungtynių eigą pratęsimo link ir jiems teko pripažinti „Omegos“ pergalę. Nerezultatyvus susitikimas baigėsi rezultatu – 53:59.

Po rungtynių „Omegos“ treneris R.Zubavičius kalbėjo: „Pabaigoje kiek atleidom vadžias, pavargo vaikinai, negausiai mūsų buvo šiandien. Sunku buvo, trūko žmonių, daug kas negalėjo padėt – vieniem darbai, kiti traumuoti. Smagu, kad laimėjom, svarbu, kad prieš šventes be traumų pavyko sužaisi“

Paskutinių sekundžių trileryje „Arstone“ pergalė prieš „Remza & Langvila“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:03 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)