Remza & Langvila vs Rimo & Patikima linija (91:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus

2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 22:08 val., peržiūros: 573

Vasario 22 dieną, 20:15 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima linija“ (svečiai). „Rimo & Patikima linija“ šį vakarą susirinko vos penkiese, tad jų laukė tikrai nelengva kova su vienais grupės lyderių. Du kėlinukus svečiai labai sėkmingai kovėsi su šeimininkais, tačiau dėl patirtos J. Šatkaus traumos rungtynes pabaigė tik keturiese, o dėl pergalės kovoti komanda galimybių jau nebeturėjo 91:62 (19:16, 19:18, 30:15, 23:13).

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, „Remza & Langvila“ nors ir turėjo dvigubai ilgesnį suolelį ir dar ūgio pranašumą, tačiau savo privalumų išnaudoti nesugebėjo, prametė daugybę metimų iš gerų padėčių ir tik ypač geros kovos dėl kamuolių dėka vis dar išliko priekyje. Tuo tarpu svečiai stengėsi atakuoti vos gavę progą, o taiklūs tritaškiai metimai vis leisdavo išlikti rungtynėse ir lipti varžovams ant kulnų. Panašaus stiliaus žaidimas vyko iki pat ilgosios pertraukos ir „Remza & Langvila“ tik nežymiai pirmavo 38:34.

Po ilgosios pertraukos „Remza & Langvila“ pagaliau savo persvarą padidino iki 10 taškų ir čia buvo rungtynių lūžis. Svečiai daugiau nebeatsitiesė, o skirtumas tolygiai augo. Negana to „Rimo & Patikima linija“ komados nesėkmės nesibaigė, traumą patyrė komandos žaidėjas J.Šatkus, o neturėdami daugiau keitimų ketvirtąjį kėlinuką svečiai žaidė būdami tik keturiese. Šeimininkams tai reiškė garantuotą pergalę. Ir taip didelį pranašumą „Remza & Langvila“ dar labiau padidino ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 91:62.

Žilvinas Zakrasas („Remza & Langvila“):

„sunku kažką pasakyti, varžovai susirinko penkiese, paskui liko tik keturi. Tegu, nesupyksta tik, kad mes taip žaidėme ketvirtame kėlinuke.“

Pirmoje rungtynių pusėje susikrautas pranašumas „Rimo & Patikima linija“ komandai užtikrino pergalę prieš „Ulmą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Arstone“ pergalė prieš „Remza & Langvila“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)