Kauno technologijos universitetas vs Remza & Langvila (78:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„KTU“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Remzą & Langvilą“

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:19 val., peržiūros: 724

Sausio 21 dieną „Kauno technologijos universiteto“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ („KTU“) priemė svečius „Remza & Langvila“ komandą. „KTU“ buvo iškovoję penkias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Remza & Langvila“ buvo iškovoję šešias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „KTU“, bet į tai svečiai atsakė dviem taikliais metimais (2:4). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „KTU“ (10:4). Septintą minutę „Remza & Langvila“ prisivijo varžovus (12:10). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o „KTU“ pranašumas padidėjo iki keturių taškų (18:14).

Antro kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „KTU“ (24:14). Netrukus šeimininkų persvara pradėjo mažėti. Ketvirtą minutę skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (30:25). Šeštą minutę komandas skyrė trys taškai (32:29). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „KTU“ (38:29). Kėlinio pabaigoje „KTU“ persvarą išsaugojo (41:34).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes be klaidų gynėsi „KTU“, o patys pelnė keturis taškus (45:34). Penktą minutę skirtumas sumažėjo iki šešių taškų (45:39). Netrukus du metimus pataikė „KTU“ (49:39). Devintą minutę komandas skyrė tik du taškai (49:47). Baudų metimais šeimininkai padidino persvarą iki šešių taškų (53:47). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė keturi taškai (56:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (58:54). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „KTU“ (64:54). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė penki taškai (68:63). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „KTU“ (74:63). Kėlinio pabaigoje „KTU“ varžovams neleido atkūrti intrigos (78:67). „KTU“ iškovojo šeštą pergalę, o „Remza & Langvila“ pralaimėjo šeštą kartą.

“KTU“ žaidėjas A.Sukovas: „Šiandien mes buvome stipresni. Geriau pataikėme, protingiau žaidėme, apibėgome varžovus. Jie truputi vyresni, aisšku, ir mes amžiaus turime, bet protingiau sužaidėme ir apibėgome varžovus. Tai ir lėmė pergalę.“ Paklaustas, kiek įtakos rungtynių pabaigai turėjo, kad „KTU“ aukštaūgis išsibaudavo, žaidėjas atsakė: „Jis labai stipri figūra, bandėme per jį žaisti. Tiesiog prisirinko baudelių ir teko verstis tuo ką turime. Sugebėjome išlipti ir laimėti.“

„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Arstone“ pergalė prieš „Remza & Langvila“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)