Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Elektromontuotojas (70:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46)

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 20:40 val., peržiūros: 749

Sausio 13d., Sekmadienį, 16:15val., Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Lietuvos karininkų ramovė“ ir svečiai – „Elektromontuotojas“.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai kontroliavo rungtynes, per pirmąsias pirmojo kėlinio minutes „Lietuvos karininkų ramovė“ susikrovė dviženklį pranašumą (12:2), nors svečiams skirtumą pavyko sumažinti iki 3, kėlinio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai vėl atsiplėšė nuo varžovų – 17:11. Antrąjį kėlinį vėl gi geriau pradėjo šeimininkai, nors ekipų puolimas strigo, įpusėjus kėliniui „Lietuvos karininkų ramovė“ vėl susikrovė dviženklį pranašumą, o svečiams paskutiniosios pirmosios rungtynių pusės minutės buvo sausos –36:22.

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, šeimininkai iš lėto didino pranašumą, o svečiai ir toliau strigo puolime – 54:35. Daugiau noro rodę „Lietuvos karininkų ramovė“ nesirįžo atiduoti pergalės ir sėkmingai užbaigė rungtynes – 70:46 (17:11, 19:11, 18:13, 16:11).

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)