Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Resmila.lt (63:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 886

Lapkričio 21 dieną, 20:00 val., Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“(šeimininkai) ir “Resmila.lt” (svečiai). Apylygė pirma rungtynių pusė negarantavo šeimininkams, trečiąjį kėlinį 12 taškų laimėję „Resmila.lt“. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:76 (13:18, 16:17, 15:27, 19:14).

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Šiek tiek taiklesni buvo svečiai, kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu (13:18). Antrajame kėlinyje komandos dar labiau kovojo. Buvo susikaupę gynyboje, todėl abiejoms komandoms strigo puolimas ir teko mesti neparuoštus metimus. Tačiau „Resmila.lt“ komanda išlaikė pranašumą savo rankose visą kėlinį ir po dviejų kėlinių buvo priekyje rezultatu (29:35).

Trečiajame kėlinyje svečių komandai pavyko dar labiau susikaupti ir energingu puolimu išsiveržė gerokai į priekį. Kėlinio gale jau turėjo 18 taškų persvarą ir prasidedant ketvirtam kėliniui laiminėjo rezultatu (44:62). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai bandė kovoti, tačiau pritrūko laiko ir nepavyko suskurti intrigos. „Resmila.lt“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu (63:73).

“Resmila.lt“ komandos treneris R.Vaitasius: „Pradžioje pradėjom ne taip susikaupę kaip visada. Varžovai tikrai stipriai kovojo, tačiau mes buvom šiek tiek individualiai stipresni, apžaidėm po vieną ir tada labiau pradėjom žaisti komandiškai. Noriu padėkoti vyrams, kad susirinko, atidavė jėgų, bet šiek tiek ir pasitaupė. Sekanti kartą tikiuosi, kad bus viskas maksimaliai.“

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)