Elektromontuotojas vs Kauno Rami (54:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 19:54 val., peržiūros: 720

Sausio 23 dieną, 18:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Elektromontuotojas” (šeimininkai) ir “Kauno Rami” (svečiai). Negausiai susirinkę „Elektromontuotojas“ komanda nepasipriešino „Kauno Rami“. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:86 (14:20, 19:26, 10:18, 11:22).

Pirmajame kėlinyje komandos išbėgo kovingai nusiteikę. Didžiąją dalį kėlinio žaidė taškas į tašką. Gale kėlinio „Kauno Rami“ komandai pavyko pašturmuoti ir pirmąjį kėlinį laimėti rezultatu 14:20. Antrajame kėlinyje kiek geriau sekėsi svečių komandai. Per pusę kėlinio komandai pavyko įgyti kiek daugiau nei 10 taškų pranašumą. Tuo tarpu varžovai, neturintys nei vieno pagalbininko ant suolelio šiek tiek pasitaupė jėgas ir antro kėlino pabaigoje „Kauno Rami“ pirmauja rezultatu 33:46.

Trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo kiek išsiblaškę ir sunkiai rezgė atakas. Tuo tarpu varžovai pasinaudojo proga ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų ir privertė varžovus imti minutinę pertraukėlę. Po pertraukėlės „Kauno Rami“ pavyko susigrąžinti turėtą pranašumą. Iki kėlinuko galo svečiams pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą ir prasidedant ketvirtam kėliniui rezultatas 43:64. Ketvirtajame kėlinyje mažai susirinkusiems „Eletromontuotojas“ pritrūko jėgų pakovoti dėl pergalės. Tuo tarpu „Kauno Rami“ dar padidino skirtumą ir šventė pergalę rezultatu 54:86.

“Kauno Rami“ komandos žaidėjas Š.Petraitis: „Nebuvo sunkios rungtynės, nes varžovų susirinko nedaug. Buvo aukštesnių pozicijų žaidėjai, todėl stengėmės žaisti greitą krepšinį ir, manau, tas ir lėmė mūsų pergalę.“

Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę SK „Mattas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (78:45) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)