Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs BC „Game On“ (52:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 20:54 val., peržiūros: 938

Sekmadienio vakarą Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje vyko C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ su svečiais – „Krugės kariais“. Pirmoje rungtynių pusėje virė apylygė kova. Po pertraukos kokybiškesnį žaidimą parodę „Krugės kariai“ iškovojo sunkią pergalę.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai. Kelios iš eilės sėkmingos atakos leido pabėgti į priekį. Po 2 Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ komandos žaidėjo M. Juotkaus taiklių dvitaškių šeimininkai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą 14:4. Tačiau tada sekė trys iš eilės svečių komandos žaidėjo I. Spūdžio taiklūs tolimi metimai neleidę dar labiau tolti šeimininkams. Po pirmųjų dešimties minučių – 20:13.

Antrasis kėlinys jau prasidėjo geresniu „Krugės karių“ žaidimu. sužaidę atkarpą 7:0 svečiai priartėjo iki minimalaus atsilikimo. Sunkiai taškus rinkę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ paleido turėtą iniciatyvą. Kėlinio pabaigoje, apsikeitę taikliomis atakomis, komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant lygiam – 29:29.

Po pertraukos „Krugės kariai“ spurtavo ir sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes susikrovė 6 taškų pranašumą. Tačiau šeimininkai neužmigo ir mažino atsilikimą. Bet priartėti jiems neleido kėliniui einant į pabaigą surengtas svečių spurtas, po kurio jie vėl nutolo iki 10 taškų. Kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ žaidėjas R.Misiūnas sumažindamas atsilikimą iki 5 taškų – 44:49.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo aštuoniais be atsako svečių taškais. Sužaidus beveik 5 ketvirtojo kėlinio minutes po taiklaus E. Ramanausko tritaškio „Krugės kariai“ susikrovė rekordinę 16 taškų persvarą. Į tai šeimininkai nebesugebėjo atsakyti geru žaidimu ir jiems teko pripažinti svečių pergalę rezultatu – 52:66.

Bendras „Krugės karių“ komandos komentaras po pergalės:
„Pergalę padėjo pasiekti tai, kad buvom gražesni (juokiasi). Gal truputėlį daugiau energijos parodėm pabaigoje, o iš pradžių labai silpnai patys jautėmės. Svarbiausia, kad viskas gerai baigėsi.“
Komanda prašė paminėti, kad netrukus keis savo pavadinimą ir grįš su didesne jėga.

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 19:57 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)