Kauno švara vs Elektromontuotojas (67:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą

2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 23:01 val., peržiūros: 778

Antradienio vakarą „Kauno Švaros“ sporto salėje vyko C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno Švara“ su svečiais – „Elektromontuotojas“. Pirmoje rungtynių pusėje žaidimas vyko apylygiai, tačiau po pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. Tai garantavo solidžią „Elektromontuotojo“ komandos pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo pavydėtinu šeimininkų pataikymu. Pirmąsias 4 atakas jie užbaigė taikliais tritaškiais. Iš viso per kėlinį pataikę 5 tritaškius šeimininkai vis tiek nesugebėjo pabėgti nuo varžovų, kurie, verta paminėti, per pirmąsias dešimt minučių nepataikė nei vieno tritaškio. Ūgio pranašumas leido rinkti taškus ir neleido priešininkams atsiplėšti. Po pirmojo ketvirčio – 25:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 6:0. Perėmę žaidimo kontrolę į savo rankas svečiai sugebėjo pasivyti „Kauno Švaros“ krepšininkus ir išsiveržti į priekį. A.Kaminskas ir R.Undraitis („Elektromontuotojas“) kėlinį užbaigė taikliais tritaškiais bei sukrovė savo komandai didžiausią iki tol turėtą 8 taškų persvarą. Prieš pertrauką – 35:43.

Trečiajame ketvirtyje svečiai pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Greitesnės atakos, geresnis susikalbėjimas gynyboje leido svečiams didinti taškų skirtumą. 7 iš eilės šeimininkų komandos taškus pelnęs E.Stulginskas dar bandė gaivinti savo komandą, tačiau svečių atkarpa 9:0, kurios metu A.Mažintas pelnė 5 taškus, artino „Elektromontuotojus“ prie rekordinės persvaros. Po trisdešimties minučių – 46:64.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas. Svečiai ir toliau nemažino apsukų. Po E. Valaičio tritaškio „Elektromontuotojas“ susikrovė didžiausią 27 taškų persvarą – 48:75. „Kauno Švaros“ krepšininkai kėlinio pabaigoje dar kiek aptirpdė deficitą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 67:89.

„Elektromontuotojas“ trenerio E. Valaičio komentaras:
„Pirmoj pusėj varžovai pataikė, nes jiem turbūt į tą krepšį geriau sekėsi mėtyt. Antram kėliny mes perlaužėm rungtynes. Mes daugiau per priekį žaidėm, varžovų centras išsibaudavo, liko tik mažiukai, todėl daug iš po krepšio įmetėm. Ir patiem dar krepšys atsirišo, dėl to ir laimėjom.“

KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Kauno švara“ nepasipriešino SK „Neveronys“ ‒ KKA krepšininkams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:46 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Resmila.lt“ nusileido solidžiai žaidusiam „Elektromontuotojas“ (60:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:02 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)