Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs KK „Žaibas“ (94:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 19:15 val., peržiūros: 618

Sausio 27 d., sekmadienį, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (5/7) ir svečiai – KK „Žaibas“ (2/10).

Rungtynės prasidėjo M. Kazikaičio ir M. Giedraičio tiksliais metimais bei šeimininkų spurtu 9:0. Ir toliau rungtynės visiškai priklausė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“, kuri po pirmo kėlinio jau pirmavo 31:9.

Antrajame kėlinuke šeimininkai dar labiau nutolo – 40:13. Bet tada darbo ėmėsi R.Snieškus ir P.Juknevičius, po kurių metimų KK „Žaibas“ kiek priartėjo. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 51:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo tiksliais G. Gylio metimais ir šeimininkai vėl tolo – 61:36. Po krepšiu visiškai karaliavę ir iš po krepšio varžovus laužę šeimininkai po trijų kėlinių buvo priekyje 78:45.

Nieko nebelėmusiame ketvirtame kėlinyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ tik dar labiau įtvitino savo pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 94:57 (31:9, 20:23, 27:13, 16:12).

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.)Penkiese susirinkę BC „Prisikėlę“ nesunkiai įveikė KK „Žaibas“ komandą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)