KK „Žaibas“ vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (51:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 741

Sekmadienį, gruodžio 2 – ąją dieną kauno technikos kolegijos salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų KK „Žaibas“ ir Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ komandu.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų. Šeimininkų ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sužaidė dar kelias atakas ir turėjo savo naudai pranašumą – 8:13.

Antrame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o KK „Žaibas“ ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo. TIk kėlinuko pabaigoje šeimininkai atsitiesė, tačiau komandas toliau skyrė dviženklis pranašuma – 19:30.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau žaidė lyg ant bangos ir pradėjo „sausa“ atkarpa. Bet šeimininkai neatsipalaidavo ir skirtumas sugebėjo išlyginti – 30:30.

Ketvirtame kėlinyje KK „Žaibas“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 35:39). Vis dėlto, po minutės pertraukėlės Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su savo žaidimu, kur išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę – 51:68.

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Vilkai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:22 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)