Kauno švara vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (62:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus

2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 947

Antradienio vakarą „Kauno Švaros“ sporto salėje vyko C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno Švara“ su Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (svečiai). Atkakliame mūšyje pergalę pasiekė pirmąsias sezono rungtynes žaidę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Tačiau svečiai nesitaikstė su tokiu scenarijumi ir greit atsakė tuo pačiu. Sužaidus pusę kėlinio švieslentėje degė keturi vienetai (11:11). Nei vienai komandai nepavyko iki pat kėlinio pabaigos susikrauti pranašumo. Apsikeitusios taikliais metimais komandos antrąjį kėlinį pasitiko rezultatui esant 20:18.

Antrajame ketvirtyje vyko lygi kova. Kėlinyje žibėjo „Kauno Švaros“ žaidėjas L.Kadys įsmeigęs tris tritaškius ir iš viso per kėlinį surinkęs 11 taškų. Tačiau jo pastangas slopino varžovų taiklūs metimai, kurie neleido pabėgti aikštelės šeimininkams. Prieš pertrauką – 37:35.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo kone identiškai prieš tai buvusiems kėliniams. Komandos tai apsikeitė taikliais metimais, tai klaidomis, kurios neleido išlaikyti rungtynių tempo. Pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi net 16 kartų. Puikiai rungtynėse atrodė K.Mikuličius surinkęs trigubą dublį, tiesa, kiek trūko taiklių tritaškių. Prieš lemiamą ketvirtį – 54:50.

Paskutinįjį ketvirtį jau geriau pradėjo svečiai. M. Juotkaus bei M. Giedraičio taškai leido Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ išsiveržti į priekį ir perlaužti rungtynių eigą. Likus žaisti vos kiek daugiau nei tris minutes R.Misiūnas įsmeigė tritaškį ir padėjo svečiams susikrauti didžiausią iki šiol turėtą persvarą – 58:65. Atrodo, kad tai buvo lemiamas momentas šiose rungtynėse. Mačą rezultatu 62:67 laimėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“.

Nugalėtojų komandos žaidžiančiojo trenerio M. Giedraičio komentaras:
„Dar šlifuoti yra kur. Matosi, susirinkusi pirmą kartą komanda. Anksčiau nežaidėm kartu, tai dabar, aišku, sunkoka, dar daug broko, nesusižaidimo yra. Manau, kad gale pagerės. O ir varžovai šiandien nepataikė.“

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)